Як управляти капіталом на ринку Форекс

Опубліковано . в Аналітика

Кількість переглядів - 7800

 

Грамотне управління капіталом – досить складний і специфічний вид занять, що вимагає глибоких знань у сфері фінансових відносин, а також витримки і самовладання. Без відточених навичок в управлінні капіталом намагатися добитися успіхів на ринку іноземної валюти не доводиться.

 

Справа в тому, що Форекс дозволяє обмінювати грошові одиниці з урахуванням їх змінної вартості. Тому гравцеві, який бажає вигідно купувати і продавати, доводиться тримати під постійним контролем такі чинники, як національна безпека, економічна стабільність країни, розміри валового національного продукту, процентні ставки, інфляція, міжнародні відносини і багато іншого. Так, наприклад, якщо держава затіяла збройний конфлікт або вимушено виявилося в нього втягнутим, вартість грошової одиниці стабільно почне падати по відношенню до валюти інших країн.

Форекс – специфічний ринок, де в якості товару для обміну, продажу і купівлі виступає іноземна валюта. На ринок надходять гроші з усього світу, і будь-який бажаючий може взяти участь у спекулятивних відносинах, намагаючись отримати для себе прибуток. Для цього досить вибрати стратегію cfd скалпиране, придбати валюту, яка в перспективі має зрости і продати її з профітом, заробивши на різниці цін.

Незважаючи на те, що валютний ринок Форекс охоплює держави всього світу, в даний час можна виділити п'ять основних ринків:
• Лондонський.
• Нью-Йоркський.
• Токійський.
• Франкфуртський.
• Цюріхський.

При цьому торгівля не припиняється, а лише трохи затихає на американському, європейському та азіатському ринку. Заповзятливі трейдери, які бажають залишатися в центрі подій, після закриття одного ринку, продовжують торгувати на іншому, який до цього часу вже відкривається.
В конкретній країні базується дрібний ринок для обміну грошей, а основна частина валютно-обмінних операцій здійснюється на Форексі. При цьому відбувається тут одночасна купівля однієї валюти та продаж іншої. Відносна простота і прозорість торгівлі викликали широкий ажіотаж серед підприємливих фінансистів, і зараз щоденний товарообіг на валютному ринку в еквіваленті становить понад півтора трильйонів доларів. З такими показниками не може зрівнятися жоден інший ринок, включаючи фондовий.

Цікавим і досить корисним терміном є маржа, а точніше, маржинальна торгівля, завдяки якій трейдер має можливість продавати і купувати активи на суму, яка неодноразово перевищує вже наявний у нього капітал. Так, наприклад, якщо у вас є в розпорядженні 5000 доларів, завдяки маржі 50к1 можна збільшити обсяг угоди до 250 000 доларів. Але підвищуючи кредитне плече, ви одночасно з цим збільшуєте і свої ризики. Тому будьте гранично обережні з даними інструментом.

Так само як і в інших угодах спекулятивного характеру, головна умова управління капіталом – використання лише тієї суми, яку можна піддати ризику без небезпеки втратити останніх або позикових грошей. Тому спочатку визначте, яку частину своїх активів ви готові виділити під торгівлю, а яку варто залишити для інших потреб.

Перед тим як зробити важливий крок в трейдингу, порадьтеся з професіоналом і перевірте свої припущення з приводу подальшого руху ринкових котирувань.

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити