Анонси

Школярів Кіровоградщини запрошують до участі у Всекраїнському конкурсі читання

Опубліковано . в Анонси

Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г. Шевченка запрошує юних земляків до участі у популярному Всеукраїнському конкурсі дитячого читання «Книгоманія».

У Кропивницькому відбудеться святковий ярмарок на Масляну

Опубліковано . в Анонси

У п'ятницю, 24 лютого, на площі перед міською радою Кропивницького відбудеться святковий ярмарок з нагоди відзначення Масляної — свята прощання з зимою і зустрічі весни.

Всеукраїнський фестиваль "Провесінь" відбудеться у Кропивницькому (ПРОГРАМА)

Опубліковано . в Анонси

Протягом 24-28 лютого на базі Кіровоградського музичного училища та Кіровоградських музичних шкіл № 2 ім.Ю.С.Мейтуса і № 1 ім.Г.Г.Нейгауза відбудеться ХХІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних музичних інструментах "Провесінь".

Школярів Кіровоградщини запрошують до участі у Всеукраїнському творчому конкурсі до Дня матері

Опубліковано . в Анонси

Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти спільно з громадською організацією «Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» оголошують V-й Всеукраїнський творчий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами» з нагоди Дня матері.

У п'ятницю на "гарячій лінії" міського голови чергуватиме начальник управління ЖКГ

Опубліковано . в Анонси

24 лютого на "гарячій лінії" міського голови Кропивницького чергуватиме начальник управління житлово-комунального господарства Віктор Кухаренко.

Кропивничан запрошують на презентацію календаря "Військові підрозділи армії УНР доби Української революції 1917 - 1921 рр"

Опубліковано . в Анонси

23 лютого о 17.00 у Кропивницькому в обласній бібліотеці ім. Д.Чижевського відбудеться презентація календаря "Військові підрозділи армії УНР доби Української революції 1917 - 1921 рр".

Кропивничан запрошують на вечір-реквієм, присвячений Героям Небесної Сотні

Опубліковано . в Анонси

20 лютого о 16.00 у приміщенні Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відбудеться вечір-реквієм, присвячений пам’яті героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають».

мир тв
загрузка...