Анонси

У Кропивницькому відбудеться молодіжний форум з розвитку волонтерства

Опубліковано . в Анонси

 

27 квітня у Кропивницькому обговорять з представниками бізнесу, влади та молодіжних організацій розвиток волонтерської діяльності. Спілкування відбудеться в рамках обласного етапу проекту «IV Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку».

Мешканців Кропивницького запрошують на прямий ефір "Громадського радіо"

Опубліковано . в Анонси

10 та 11 травня з 12:30 до 14:30 в «Креативний ІТ-простір KOWO» (Адреса: Василівський провулок, 10) у Кропивницькому відбудеться прямий виїзний ефір "Громадського радіо".

Жителів Кіровоградщини консультуватимуть на гарячій лінії управління Пенсійного фонду

Опубліковано . в Анонси

В головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області щодня з 08.00 до 17.00 години працює пряма телефонна «гаряча лінія».

У Кропивницькому обговорять створення хоспісу в межах госпітального округу

Опубліковано . в Анонси

 

В рамках розвитку Кропивницького госпітального округу планують відкрити хоспіс на базі Компаніївської центральної районної лікарні. До обговорення запрошують усіх охочих кропивничан.

Молитва за єдину Помісну Православну Церкву відбудеться у Кропивницькому

Опубліковано . в Анонси

22 квітня, у неділю, о 13:00 на території Фортечних валів у Кропивницькому (біля першої міської лікарні) відбудеться Громадське віче "Молитва за єдину Помісну Православну Церкву".

Батьків з Кропивницького навчатимуть як правильно розвивати дитину до 3 років

Опубліковано . в Анонси

24 квітня в 15.00 в Психологічній майстерні "Інсайт" у Кропивницькому для батьків маленьких діток відбудеться лекція "Від 0 до 3-х: що дійсно потрібно розвивати".

Завтра на Кіровоградщині працюватиме гаряча лінія присвячена підписанню декларацій з лікарями

Опубліковано . в Анонси

 

19 квітня з 11.00 до 12.00 в обласному контактному центрі відбудеться «гаряча лінія» з питань підписання угод із сімейними лікарями в рамках впровадження медичної реформи.

мир тв
загрузка...