Анонси

У Кропивницькому презентують інтерактивну програму для дітей «Бухта пригод»

Опубліковано . в Анонси

Вперше в Україні, зокрема й в Кропивницькому, відбудеться інтерактивна мультимедійна програма - театр для дітей «Бухта пригод» з ляльками-велетнями.

Цього тижня в бібліотеці ім. Чижевського День театру, сміху та іноземні мови

Опубліковано . в Анонси

Персонал Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського протягом тижня з 27 березня по 2 квітня підготував для жителів та гостей Кропивницького наступні заходи:

У Кропивницькому виші відбудеться фестиваль аматорського кіно

Опубліковано . в Анонси

У середу, 29 березня, в КДПУ ім. Володимира Винниченка відбудеться фестиваль аматорського кіно «Промінь-2017». Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив Володимир Вященко.

У Кропивницькому художник-аматор презентує виставку графічних творів

Опубліковано . в Анонси

24 березня о 12.00 в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбудеться відкриття виставки графічних творів художника-аматора М.Ф.Явтушенка «Казарнянські пасторалі Миколи Явтушенка».

У Кропивницькому презентують регіональну співпрацю Реанімаційного пакету реформ

Опубліковано . в Анонси

29 березня представники коаліції “Реанімаційний Пакет Реформ” презентують Регіональну співпрацю РПР громадським організаціям у Кропивницькому. Під час презентації представники Секретаріату РПР поділяться досвідом побудови найвпливовішої коаліції ГО в Україні.

У Кропивницькому презентують виставку класичного і кулінарного хенд-мейду

Опубліковано . в Анонси

9 квітня в Кропивницькому, в обласній бібліотеці ім. Д.Чижевського відбудеться нова виставка рукоділля, яка об'єднає майстрів та умільців найрізноманітніших напрямків творчої діяльності.

У Кропивницькому розкажуть про маловідомі факти з життя Тараса Шевченка

Опубліковано . в Анонси

24 березня 2017 року о 14.00 у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відбудеться захід «Тарас Шевченко і наш край», присвячений 203-й річниці з дня народження Кобзаря.

Кропивничан запрошують відвідати виставку майстрів рукоділля

Опубліковано . в Анонси

9 квітня 2017 року в Кропивницькому, в обласній бібліотеці ім. Д.Чижевського відбудеться нова виставка рукоділля, яка об'єднає майстрів з багатьох напрямків творчої діяльності із різних міст України.

мир тв
загрузка...