Анонси

У Кропивницькому відбудеться нічний мистецький фестиваль

Опубліковано . в Анонси

 

29-го липня о 16.00 у Кропивницькому відбудеться нічний фестиваль поезії, музики та кіно NIGHTFEST.

У програмі передбачається виступи поетів та музикантів зі всієї України.

На гостей чекають поетичні читання від молодих авторів, музичні номери, театральні постановки, дебатний клуб, перегляд кінофільмів та презентації проектів й творчих організацій міста. 

 Вхід: 10 гривень.

Адреса: Чорновола, 31 (Молодіжний центр).

Посилання на сторінку у Фейсбук - NIGHTFEST.

 

У Кропивницкому відбудеться зустріч з віце-президентом Української Федерації Америки

Опубліковано . в Анонси

 

У Кропивницькому  у Креативному ІТ-просторуі KOWO (вул. Василівська,10) 28 липня, о 17.00 відбудеться зустріч з віце-президентом Української Федерації Америки (UFofA) Тарасом Левицьким.


Захід приурочено відкриттю Представництва Української Федерації Америки в Києві, що відбудеться вже невдовзі. Планується обговорення чинних та потенційних проектів Федерації, налагодження взаємозв’язків з громадськістю і творчою інтелігенцією міста, формування мережі регіональних осередків представництва, вивчення потреб музейних установ краю, організація допомоги родинам загиблих військових, військовому госпіталю, центрам психологічної допомоги військовим.

Довідка. Українська Федерація Америки є благодійною, неприбутковою організацією, заснованою в 1991 році в США та зареєстрованою в Україні.
Пріоритетними напрямками діяльності УФА є захист українських інтересів на державному рівні у США, збереження української культурної та історичної спадщини, розвиток культурної українсько-американської співпраці, а також медична і психологічна допомога українським військовим та їх сім’ям. 
За час своєї діяльності Федерація передала в Україну медичне обладнання та медикаменти на суму декілька мільйонів доларів США.
Окрім того, УФА організовує безкоштовне лікування українських дітей за кордоном. Упродовж останнього року УФА забезпечила безкоштовне лікування та реабілітацію у клініках США понад 20-ом важкопораненим під час Революції Гідності та зі зони АТО

Тарас Левицький - Доктор мистецтвознавства (PhD), хореограф, відповідальний функціонер української діаспори в США,художник, дизайнер, віце-президент Української Федерації Америки (UFofA),лауреат премії US - Ukrainian Foundation (2012 р.),художній керівник Ансамблю українського танцю "Волошки" (Пенсільванія, США).Народився 19 травня 1964 року в Філадельфії (США). Закінчив Tyler School of Art Temple University (Philadelphia,USA), L'Accademia di Belle Arti di Roma (Roma, Italy). Співзасновник та креативний директор компанії графічного дизайну "Optik Nerv" (Філадельфія). Як дизайнер одягу - співпрацював з Джорджіо Армані. З 1995 року по цей час - художній керівник Ансамблю українського танцю "Волошки" (штат Пенсільванія, США). З 2011 року - віце-президент американського благодійного фонду "Ukrainian Federation of America" (UFofA). Громадський діяч, благодійник, ідейний натхненник ряду спільних проектів української діаспори США та творчих колективів України. Обраний

 

У серпні в Олександрії відбудеться фестиваль гладіолусів

Опубліковано . в Анонси

З 3 по 5 серпня в Олександрії у Палаці урочистих подій вже вдруге пройде виставка-фестиваль гладіолусів «Скіфська веселка».

Про це пише сайт Олександрійської міської ради.

Учасниками будуть квітникарі з усієї країни, які виводять і вирощують нові сорти гладіолусів та представляють на огляд різновиди цих квітів.

Вхід вільний.

(фото умовне)У Кропивницькому проведуть турнір пам’яті волейболіста Олександра Костюченка

Опубліковано . в Анонси

14-16 липня в Кропивницькому в дворі факультету фізичного виховання ЦДПУ імені В.Винниченка пройде VI турнір із пляжного волейболу серед чоловічих і жіночих команд пам’яті Олександра Костюченка.

Перед міськрадою Кропивницького відбудеться виставка ретро авто

Опубліковано . в Анонси

Велике ралі класичних автомобілів пройде влітку дорогами всієї України з фінішем у місті Одеса. До Кропивницького “Зоряне ралі” завітає 14 липня. Усі охочі зможуть відвідати захід із 12.00 до 14.00 на площі перед міською радою Кропивницького, повідомляє офіційний сайт.

Віночок з паперу вчитимуть виготовляти у Кропивницькому

Опубліковано . в Анонси

 

11 липня 2017 року о 15.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відбудеться майстер-клас із виготовлення віночка з паперу.

 Вартість участі у майстер-класі – 21 грн.

Проводить: Оксана Віжевська – художник І категорії відділу обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

 

Маленьких кропивничан запрошують на виставу

Опубліковано . в Анонси

 

9 липня, о 12:00 у  Кіровоградському академічному обласному театрі ляльок відбудеться вистава «Мийдодір» за К.Чуковським.

Після вистави для дітей будуть проводитись ігрові програми з частуванням солодощами.

Вистава розрахована на дітей старших чотирьох років.

Довідки за тел. (0522) 24-28- 94, 24-37-76.

 

мир тв
загрузка...