Анонси

У Кропивницькому директорів шкіл вчитимуть економічним підходам в управлінні

Опубліковано . в Анонси

22 жовтня відбудеться тренінг для директорів закладів загальної середньої освіти та їх заступників з питань впровадження економічних підходів в управлінні закладом освіти «Ефективний керівник».

У Кропивницькому відбудеться жіночий турнір з класичного волейболу

Опубліковано . в Анонси

Х традиційний турнір з класичного волейболу серед жіночих команд, присвячений пам’яті старшого тренера-викладача кафедри фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка Ольги Янчук, пройде у Кропивницькому 21 жовтня.

У Кропивницькому презентують системи забезпечення прав затриманих

Опубліковано . в Анонси

19 жовтня у Кропивницькому відбудеться презентація системи забезпечення прав затриманих «Сustody records», яка уже запрацювала в місцевому ізоляторі тимчасового тримання. 

У Кропивницькому влаштують міжкультурний квест

Опубліковано . в Анонси

19 жовтня о 10:00 на базі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості (червона зала) відбудеться обласний квест «Ми – різні, Ми – рівні» до Дня міжкультурного діалогу.

У Кропивницькому відбудуться президентські праймеріз УКРОПу

Опубліковано . в Анонси

 

19 жовтня о 15:00 у Кропивницькому в актовій залі Центральноукраїнського національного технічного університету відбудуться президентські праймеріз «Українського об’єднання патріотів».

Кропивничан познайомлять з безпековими проектами

Опубліковано . в Анонси

18 жовтня в Прес-клубі реформ автори безпекових ініціатив, активісти з усіх районів міста, які вже мають досвід співпраці з поліцією, журналісти, представники органів місцевого самоврядування та поліцейські познайомлять з безпековими громадськими ініціативами.

мир тв