Анонси

У Кропивницькому презентують альманах «Інгульський степ»

Опубліковано . в Анонси

Завтра, 27 травня, о 14.00 в краєзнавчому відділі обласної бібліотеки імені Д.Чижевського відбудеться презентація альманаху «Інгульський степ», упорядником якого є Владислав Сердюк.

У Кропивницькому відбудеться фестиваль вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів» (ПРОГРАМА)

Опубліковано . в Анонси

27, 28 травня 2017 року в приміщенні Кіровоградської обласної філармонії відбудеться  ХХVІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів».

Мешканок Кіровоградщини запрошують на кастинг реаліті-шоу для моделей plus size

Опубліковано . в Анонси

 

Не так давно телеканал «1+1» розпочав роботу над новим реаліті за німецьким форматом «Curvy Supermodel», у якому прийматимуть участь дівчата з пишними формами. У проекті учасниці вперше на українському телебаченні кинуть виклик суворим стереотипам краси в індустрії моди.

Дві поетеси з Кропивницького презентують нові збірки

Опубліковано . в Анонси

25 травня о 13.00 в приміщенні Центральної міської бібліотеки м. Кропивницького (за адресою: площа Дружби народів, 6) відбудеться презентація поетичних збірок «Сансара» Олени Горобець та «Попелище для феніксів» Надії Гармазій.

У Кропивницькому презентують другу частину альманаху «Інгульський Степ» (ФОТО)

Опубліковано . в Анонси

27 травня о 14.00 у відділі краєзнавства ОУНБ ім.Д.І. Чижевського в рамках Краєзнавчих студій відбудеться презентація ІІ випуску альманаху «Інгульський Степ: історія – краєзнавство – родовід – джерела – спадщина».

Жителів Кропивницького запрошують відвідати фан-подорож до Китаю

Опубліковано . в Анонси

 

24 травня о 18.00 Кіровоградська обласна бібліотека спільно з Федерацією кунгфу Кіровоградської області запрошує мандрівників на черговий захід бібліопроекту «Креативна середа» fan-travel «Китай: дивовижна країна чи цілий світ».

У Кропивницькому у суботу покажуть роботів, 3D-сканери і віртуальну реальність

Опубліковано . в Анонси


Роботи, 3D-сканери, віртуальна реальність, винаходи молодих айтішників і міжпланетна подорож.
20 травня, цієї суботи пройде Молодіжний ІТ-фестиваль Vesna-Soft.

У Кропивницькому відбудеться День пам'яті людей, які померли від СНІДу

Опубліковано . в Анонси

19 травня о 10:00 у Кіровоградській міські раді відбудеться акція «#НЕЗАБУТІ» з нагоди Дня пам’яті людей, що померли від СНІДу. Акція в Кропивницькому є частиною всеукраїнської акції «#Незабуті», яка пройде у 25 регіонах України.

У Кропивницькому презентують виставку особистих документів та фото постраждалих від політрепресій

Опубліковано . в Анонси

До Дня вшанування пам’яті жертв політичних репресій у Державному архіві Кіровоградської області 18 травня 2017 року о б 11.30 год. відбудеться презентація виставки «Все, що залишилося…»: випадкова знахідка і доля репресованого».

мир тв
загрузка...