Анонси

Маленьких кіровоградців запрошують на вистави лялькового театру

. 2028

Кіровоградський академічний обласний театр ляльок запрошує мешканців та гостей міста на новорічні програми з Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями:

 

20 грудня - "Новорічний зорепад"Н.Педько (4+)
(ростові ляльки: Дракоша, Лунтік, телепузики, П'ятачок та інші)

Добра казка про маленького Дракошу, який спілкується з навколишніми мешканцями лише посередництвом комп’ютера і не уявляє, як гарно можна проводити час у колі справжніх друзів, особливо на свята. Побачивши у небі неймовірно чаруючій зорепад та дізнавшись від мами про можливість здійснення загаданого бажання, маленький мрійник намагається придумати, що ж йому найбільше потрібно? За деякий час, після спілкування з перехожими казковими мешканцями, які поспішають на зустріч з друзями, щоб весело зустріти свято, Дракончик розуміє, чого справді найбільше бажає…

21 грудня - «Таємнича знахідка» за п’єсою Н.Педько (3+)
(ростові ляльки: Дракоша, Лунтік, смішарики, Губка Боб та інші)

Продовження історії про двох найкращих друзів, Луні і Дракошу, які відправляються у захопливу подорож за скарбами. Дорогою вони знайомляться з новими мешканцями казкової країни. Віднині їхніми друзями стають кумедні кульки: Лосик, Нюша та Їжачок, а також губка Боб, Зайчик і Ведмежатко. Зрозумівши, що справжній скарб – це вірні друзі та їхня підтримка і допомога, герої разом весело зустрічають свято.
Початок програм - о 12.00

Довідки за тел.(0522) 24-28-94, 24-37-76
Сайт: www.puppets.kr.ua

Поширюйте

Коментуйте


Реклама