Кіровоградська обласна бібліотека для дітей запрошує з 12 по 18 січня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 805

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара з 12 по 18 січня 2015 року

12-13 січня об 11 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудуться мульт – мандри «Різдвяні канікули в бібліотеці».
12-13 січня працівники відділу підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам запрошують відвідати святковий вернісаж «Подорож у Новорічному часі».
12-13 січня протягом дня у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам буде проводитись розважальна гра-конкурс «Знавці різдвяних традицій».
Фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують завітати та взяти участь у заходах, присвячених 71 річниці визволення м. Кіровограда від німецько-фашистських загарбників: 12 січня знайомство з літературою на книжковій виставці «Солдатській славі, уклонись!»; 12 січня о 13 годині - історичний експрес «Кіровоград під час Великої Вітчизняної війни», а о 14 годині відбудеться голосне читання книги Ю.О. Збанацького «Гвардії Савочка».
12 січня о 14.30 бібліотечний клуб любителів мистецтва оригамі «Робимо світ об’ємним» запрошує всіх бажаючих завітати до відділу дитячого та сімейного читання на кретив-майстерку «Ялинка».
13 січня запрошуємо всіх бажаючих до відділу естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів переглянути книжково-ілюстративну виставку «Руками створена краса».
13 січня об 11 годині та 14 січня о 14 годині міні-школа «Вулик» запрошує всіх своїх маленьких учнів відвідати чергові засідання школи. Під час занять ви зможете взяти участь у віртуальному уроці «Вивчаємо кольори» та кретив-майстерці «Парад Ялинок».

В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.
Щонеділі у відділі дитячого та сімейного читання з 12 до 15 години для Вас працює сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою» спільно з Кіровоградським відділенням Всеукраїнської Академії Універсології Сімейним Монтессорі центром «Ладушки».
Працівники відділу естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів запрошують всіх бажаючих кожної третьої неділі місяця 12 до 14 години завітати на недільний бібліотечний атракціон «Усмішка». На вас чекають конкурси, загадки, вікторини, ігри, мультфільми, караоке, а також незабутня зустріч з клоунами Мрійничком та Веселункою!

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...