файно

Анонси

В Олександрії відбудеться благодійний авто-квест

. 1760

Координаційний центр волонтерів та клуб АлексАвтоQuest запрошують усіх взяти участь у захоплюючому автоквесті "Ні війні, тільки мир", який відбудеться в суботу, 7 лютого, в Олександрії.

Про це повідомляє "Моя Олександрія" з посиланням на керівника квест-клубу Іллю Гаврилюка.

Таку назву обрано не випадково - гра спрямована на збір допомоги учасникам АТО. За допомогою гри планується зібрати гроші на покупку спецрацій для 17-го батальйону, а якщо учасників буде багато - тепловізора.

Подібна ініціатива вже не в новинку для Олександрії. Кілька років тому користувалися популярністю квести, які проходили під егідою київського автоклубу Hot Wheels. Деякі з них теж носили благодійний характер - збиралася допомогу на продукти харчування для дитячого притулку "Джерело життя". Спогади про ті часи спонукали організаторів розвинути цей напрямок знову.

Сюжет квесту в цьому році мало чим відрізняється від звичного - учасників чекають нескладні, але цікаві завдання, зашифровані послання і пошук кодів. Всього належить пройти 16 завдань, з яких вісім - на місці, і вісім - пов'язані з виїздами і пошуком кодів.

Стати учасником може кожен, кому не байдужа доля наших українських захисників. Планується залучити близько 10 команд, а це 50 учасників. Очікуються екіпажі з Кременчука, Києва, Світловодська, Жовтих Вод.

Для участі знадобляться: автомобіль із запасом бензину з розрахунку на поїздки по місту, ліхтарик, карта Олександрії і фотоапарат, можна той, що мається на мобільному телефоні. Відгадувати загадки і вирішувати ребуси допоможе інтернет - його наявність не є обов'язковим, але вітається. Це полегшить життя екіпажу.

Реєстрація учасників відбудеться 7 лютого біля стадіону "Ніка" з 18:00 до 18:30. Для попередньої реєстрації використовуйте групу гри ВКонтакте або телефон Іллі Гаврилюка - 050-487-02-43.

Мінімальний благодійний внесок за участь: 100 гривень від команди. Всі зібрані гроші на 100% підуть на АТО. Також можна приготувати солдатам передачі - теплі речі та продукти тривалого зберігання

Поширюйте

Коментуйте


Реклама