Анонси

У Кіровограді відбудеться вечір пам'яті Кузьми Скрябіна

. 2520

11 лютого о 18.00 у галереї "Єлисаветград" відбудеться вечір пам'яті Кузьми Скрябіна.

"Зараз Кузьму Скрябіна називають іконою українського року і звідусіль заголовки кричать про щирість та мудрість Андрія. Відучора. А талантом він був завжди. Патріотом держави був завжди. Був щирим, простим і, водночас, мудрим все життя був, закликав до патріотизму, взаєморозуміння. Він був таким все життя, а країна дізналась про це учора – коли серце Андрія Кузьменка зупинилось. Невже, щоб людину почули їй треба загинути?" - пишуть у групі заходу Вконтакті і закликають долучитись небайдужих як поціновувачів музики, так і виконавців.

Нагадаємо, 2 лютого вранці країну сколихнула страшна новина: у ДТП загинув відомий українець, лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко. Увечері кіровоградці вийшли на центральну площу міста, щоб запалити лампадки біля чорно-білої фотографії Кузьми.

Андрій Кузьменко — співак, письменник, телеведучий, продюсер, актор, лідер гурту «Скрябін». «Кузьма» для друзів та «Скрябін» для прихильників, і просто щирий українець для свої держави. Життя Андрія обірвалось на 47 році життя.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама