Розклад заходів у бібліотеці ім. Чижевського на наступний тиждень

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 975

Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує на свої заходи 9 – 15 лютого:

  • 10 лютого о 15.00 відбудеться майстер-клас для всіх бажаючих з навчання плетіння шкарпеток у рамках благочинної бібліотечної акції «Подаруй тепло захиснику Батьківщини: в’яжемо шкарпетки разом». Нам дуже потрібна допомога у плетінні теплих речей для солдатів української армії. В ці холодні зимові дні наша турбота допоможе захисникам країни вистояти і повернутися додому з перемогою. Шановні кіровоградки, мами, бабусі, запрошуємо до відділу документів з економічних, технічних і природничих наук (ІІ поверх), плести можна у бібліотеці, або взяти додому нитки і принести шкарпетки та інші в’язані речі. Сподіваємося на вашу небайдужість!
  • 11 лютого о 15.00 кіноклуб «Екран» запрошує на перегляд фільму «У любові та війні /In Love and War» режисер - Річард Аттенборо США/ 1996, 113 хв.

Події фільму розгортаються у 1918 році, Перша Світова війна. Молодий американський репортер Ернест Хемінгуей приїжджає в Італію, проситься на фронт, але отримує відмову. На лінії вогню він потрапляє під обстріл ворога. В госпіталі, де його лікують, працює американська медсестра Агнес фон Куровські. Вони щиро закохуються. Агнес переводять ближче до фронту, вона виїжджає, не встигаючи попрощатися з Ерні, залишає йому прощальний лист через друга «Гаррі»...

  • 9, 11, 12, 13 лютого о 17.00 запрошуємо на засідання клубу з вивчення розмовної англійської мови, що проходять у відділі документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. І.Чижевського.
  • 14 - 15 лютого об 11.00 у відділі обслуговування користувачів відбудеться шахово – шашковий турнір, присвячений учасникам бойових дій на території інших держав. Запрошуються усі бажаючі.
  • Запрошуємо переглянути книжкові виставки, присвячені Дню Святого Валентина:

- у відділі обслуговування користувачів - «Люблю твоє проміння крізь музику беріз»;
- відділ абонемента підготував відкритий перегляд „Життя - квітка, кохання - мед з неї”.
У літературних експозиціях відвідувачі можуть віднайти одні з кращих творів українських і зарубіжних авторів, які писали чи пишуть про кохання.

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ — ВІЛЬНИЙ

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...