Скоро у Кіровограді черговий нічний автоквест

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 7155

31 січня в Кіровограді відбувся Перший Благодійний Нічний АвтоКвеСт – АКС.


Драйв та незабутні враження для учасників організували активісти громадської ініціативи «Армія SOS Кіровоград», рекламна група «Centеr Мedia» та Мережа Смачних Кафе. Взяти участь зголосилися одинадцять команд: як новачки, так і досвідчені «екстримали» - і всі без винятку отримали задоволення, незважаючи на перешкоди та випробування, що виникали на їхньому шляху! Перемогу здобула команда «Орден Ктулху», яка першою дісталася фінішу. Найспритніші отримали Кубок Переможця, сертифікат від Мережі Смачних Кафе на 300 грн. та знижку на участь у наступному Квесті, який відбудеться вже в лютому!!!

 

Метою проведення серії благодійних автоквестів є збір коштів на безпілотник для кіровоградських спецпризначенців у зоні АТО. Кошти, що були зібрані цього разу, пішли на рахунок «Армії SOS Кіровоград», ставши першим внеском для придбання безпілотника.

Дякуємо за підтримку Кіровоградському обласному управлінню молоді та спорту .

Усіх справжніх екстрималів та відчайдухів запрошуємо взяти участь у наступній грі! Черговий Нічний Автоквест «Хрестовий похід» відбудеться 21 лютого, тож не пропустіть!!!

Заявки на участь у грі приймає координатор заходу Юрій Козачінський, тел. 050-045-15-95.
Детальна інформація - на сторінках у Фейсбуці «АвтоКвеСт АКС» та ВКонтакті «АвтоКвеСт Кіровоград».

G

Сподобалася стаття?

Кировец
Реклама