Кіровоградський театр ляльок запрошує дітей долучитись до конкурсу

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 4980

Кіровоградський академічний обласний театр ляльок запрошує мешканців та гостей міста відвідати вистави театру для дітей:

14 лютого – «Готель «У Мурзика» В.Ігнатьєв (5+)

Веселі клоуни, Муся і Пуся, будують готель для Мишки та кота Мурзика. Але розбіжності виховання героїв доводять до неприємних подій: під час безтурботної гри Мурзика з підступним Сірником спалахує страшна пожежа, в якій постраждав і сам котик, і готель. Вистава вчить дітей обережному ставленню з вогнем та виховує почуття дружби і взаємодопомоги.

15 лютого - «Зачарований дарунок» Н.Педько (5+)

У королівській родині заморської держави Бірабу зростає ніжна і лагідна донечка, принцеса Добріяна. Тато Король ладен усе віддати заради щастя доньки, бо росла вона без матері. Мачуха не злюбила гарненької дівчинки і, дізнавшись, що Король пообіцяв передати владу Добріяні та її майбутньому чоловікові, задумала знищити принцесу, зачарувавши дарунок, який спеціально підготувала до Дня її народження.
На оголошене свято до королівського палацу поспішають різні артисти, серед них і нові друзі: Віслюк, Пес, Кіт і Півень.
У палаці вони почули про страшні плани злої Королеви, але здійснити їх їй не вдасться, бо на допомогу друзям прилетить сама Фея. Тож як у кожній чарівній казці, все закінчиться добре.

У театрі ляльок триває конкурс малюнку за сюжетом прем’єрної вистави «Снігова Королева». Роботи приймаються протягом місяця, до 15 березня 2015 року.

Початок вистав для дітей – о 12.00 годині
Після вистав для дітей на стаціонарі проводяться ігрові програми
з врученням солодощів і дарунків.
Довідки за тел. (0522) 24-28-94, 24-37-76
Сайт театру: www.puppets.kr.ua ; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

G

Сподобалася стаття?

Кировец
Реклама