Кіровоград: дитяча бібліотека запрошує на навчання і до клубу Мері Поппінс

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 844

Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. А.П.Гайдара запрошує маленьких читачів на заходи цього тижня.

 

2 березня о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться засідання творчої майстерні «Талановиті пальчики», в рамках якої пройде майстер-клас «Квіти для мами».
3 березня о 14 годині у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться перегляд віртуального уроку «Стережись побутових травм» з циклу заходів клубу «Безпека для малюків».

3 березня о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться перегляд книжково-ілюстративної виставки «Журнальна тусовка»

4 березня о 15.00 підлітковий клуб «Уроки Мері Поппінс» запрошує юних панянок на «Дівочі посиденьки», де ви дізнаєтесь багато корисних порад, як бути сучасними, модними і стильними та зможете цікаво провести своє дозвілля.

4 березня о 14 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться навчання для користувачів на тему: «Внутрішня будова комп’ютера».

До 200-річчя з дня народження Михайла Вербицького
та 150-ої річниці виконання гімну України:

3 березня о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться перегляд електронної презентації «Життя та творчість видатного композитора М.Вербицького»
З 4 березня у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам діятиме викладка літератури «Велична доля двох маленьких рядків».

До 201- річниці від дня народження Т.Г.Шевченка:

З 2 по 10 березня протягом дня будуть проводитися Шевченківські читання «Кобзарик для малят».
5 березня о 14 годині відбудеться літературна мандрівка «Шляхами Кобзаревої долі» та презентація виставки літератури «Шевченківське слово живе».

З 3 березня у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам діятиме книжкова експозиція «Кобзареве слово вічне», приурочена до Шевченківських днів.
5 березня о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться музично-поетична палітра «Тарасові слова – то правда жива»

6 березня о 14.00 запрошуємо відвідати літературну вітальню «Ім’я Шевченка стукає в серцях», що проходитиме у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам.
В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.

Щонеділі у відділі дитячого та сімейного читання з 12 до 15 години для Вас працює сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою».

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...