У Кіровограді відбудеться акція на підтримку дітей військових

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1449

Благодійний фонд «Наша Родина», обласний центр дитячо-юнацької творчості та громадське організація матерів дітей-інвалідів " Серце матері" запрошують вас підтримати Благодійну Акцію «Діти Героїв».

 

Підтримуючи цю акцію, ми усі разом спробуємо на деякий час відволікти дитячі думки від страшної правди сьогодення — смерті їх самих близьких друзів та порадників, татусів. Саме вони стали на заваді ворогу та поклали своє життя заради щасливого майбутнього своїх та наших з вами дітей. Тепер наш обов'язок допомагати їхнім дітям, щоб вони зростали у розумінні та любові. Бо разом ми — велика сила нації Українців, які завжди підставлять плече кожному у скрутний час.

Пропонуємо на вході купувати білети, які коштуватимуть 10 гривень. Зібрані кошти ми передамо родинам, де зростають діти Героїв нашого міста, що загинули у зоні проведення АТО. Або звертатися за телефонами: 066-2294789 та 066-9731234.

Акція відбудеться у суботу 14-го березня і почнеться о 12.00 за адресою: м.Кіровоград, вул. Калініна, буд. 36, в приміщенні ОЦДЮТ.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...