Кіровоградський театр ляльок презентує постановку за твором Шевченка

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 4150

Кожен поважний театр України обов’язково має у своєму репертуарі постановки за творами визнаного світового генія – поета, письменника, драматурга і талановитого художника Тараса Григоровича Шевченка, з нагоди 201-ї річниці від дня народження якого, днями відбулися мітинги пам’яті, літературні читання, художні виставки, театральні спектаклі та безліч інших заходів.
Колектив Кіровоградського академічного обласного театру ляльок теж звернувся до літературної спадщини величного митця, здійснивши постановку вистави за його однойменним твором «Наймичка».
Сценічне прочитання поетичної драми кіровоградськими лялькарями, крім щемливої душевності і майстерного акторського виконання, вирізняється оригінальною «живою» музикою, якою студенти музичного училища – скрипаль Тимофій Атаманенко і бандуристка Анастасія Єфімова - супроводжують протягом усього дійства.
Інсценізацію і постановку вистави здійснив головний режисер театру, заслужений артист України Анатолій Поляк. Художнє вирішення належить Лесі Тернових та Оксані Шарій.

На прем’єру, заплановану на 16.00 годину у суботу, 14 березня, кіровоградські лялькарі запрошують мешканців та гостей міста, які цінують театральне мистецтво і творчість українського пророка-Кобзаря.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...