Кіровоградців запрошують до участі у яскравому флешмобі

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 4646

ГО "Серце матері" запрошує долучитись до акції, яка щорічно проводиться в Україні 21 березня — у Міжнародний день людей із синдромом Дауна, коли громадські організації та звичайні люди підтримують флешмоб, додаючи до свого одягу яскраву, різнокольорову шкарпетку.

 

Організатори сподіваються, що цього дня навчальні заклади нашого міста проведуть роз'яснювальну роботу або тематичний урок “Синдром Дауна — не хвороба!” аби вкотре нагадати, що існують особливі люди, які трохи відрізняються від решти.

Міжнародний день людини з синдромом Дауна ставить перед собою мету привернути увагу суспільства до проблем людей з обмеженими здібностями, адже вони трохи відрізняються від звичайних людей в плані інтелекту і багато хто з них страждають від вроджених вад серця, але своєю добротою, щирістю і безпосередністю компенсують все те, в чому вони відрізняються від звичайних людей, а часто і перевершують їх.

Цей день був заснований на VI міжнародному симпозіумі з синдрому Дауна, проведеному в Пальма де Майорка, за ініціативою правлінь Європейської та Всесвітньої асоціацій Даун-синдрому. 21 березня він відзначається тому, що березень – третій місяць, а синдром Дауна – це трисомія за XXI хромосомою.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...