Кіровоградська бібліотека запрошує на зустріч з акторами та тиждень читання

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 976

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара з 16 по 22 березня 2015 року:

17 березня о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться творча зустріч з акторами театру «Резонанс» (народний студентський театр ім. В. Д. Дейнекіна).

Всеукраїнський тиждень дитячого читання:

19 березня о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання: Казкова феєрія «Дивовижний світ казки».

19 березня у бібілотеці День відкритих дверей «Книги різні, книги дивні відкривають шлях до мрії». Всі бажаючі, які не встигли ще записатися до бібліотеки, зможуть це зробити безкоштовно.

19 березня о 14 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться навчання для користувачів з циклу «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему: «Особливості клавіатури».

19 березня об 11 годині для найменших наших користувачів – День дошколярика «Були собі букви…». Казкові герої допоможуть легко та весело вивчити абетку малюкам. А також на Вас чекає акція «Читаємо з пелюшок».

19 березня о 13.30 запрошуємо всіх охочих завітати до відділу підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам та здійснити віртуальну мандрівку «Книга творить людину». Під час подорожі, кожен користувач зможе дізнатися багато цікавих фактів про книгу та її створення, познайомитись з літературними новинками та вподобати книгу до душі.

20 березня відділ підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам запрошує на перегляд виставки довідкової літератури «Академія дитячих наук».

22 березня о 11 годині на майданчику біля бібліотеки відбудеться інтерактивна сімейна ігрова програма «Подорож Чомусиків» в країну книжок» спільно з ГО «Центр розвитку людини та сім'ї «Сонячний зайчик»».

22 березня о 12 годині у відділі дитячого та сімейного читання для тих, хто хоче, любить та вміє читати буде проводитися День читаючої родини «Казка з татом».

В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.
Щонеділі у відділі дитячого та сімейного читання з 12 до 15 години для Вас працює сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою».

Кожної неділі з 13.00 до 15.00 у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів чекає домашній затишок біля бібліотечного каміну: перегляд фільмів, карооке, ігровий майданчик.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...