У Кіровограді покажуть іще одну українську документалку про Героїв (ВІДЕО)

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 833

21 березня у Кіровограді відбудеться кілька показів документального фільму «Холодний Яр. Воля України або смерть», який вже презентували в кількох українських містах.

 

Стрічку покажуть 20 березня у КДПУ ім. В. Винниченка (старий корпус. ауд. 30) о 9.40. Вже о 16.00 в цей же день кіностірчку презентують у Знам'янці (о 16.00 в Палаці культури). 21 березня кіровоградці зможуть переглянути чергову документалку про україських героїв у кінотеатрі "Портал" об 11.00.

 

Довідка: Документальний фільм «Холодний Яр. Воля України або смерть» був знятий минулого року за ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Не будь байдужим!» та продакшн-студії "Диваки продакшн". Фільм орієнтований на широке коло глядачів, які цікавляться історією своєї країни. 

"Холодний Яр — це одна з найяскравіших сторінок визвольної боротьби в Україні. Це живий приклад, як невеликі числом, але сильні духом — можуть успішно боротися з незрівнянно сильнішим ворогом", - коментує важливість появи такох кінострічки Кандидат історичних наук Юрій Митрофаненко (м. Кіровоград).

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...