Афіша кіровоградської бібліотеки ім. Д. Чижевського на наступний тиждень

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 4194

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує 23 –29 березня 2015 року

23 березня о 14 .00 в Орхуському центрі екологічної інформації ОУНБ ім. Д.І. Чижевського відбудеться круглий стіл “Вода і сталий розвиток”, приурочений до Всесвітнього Дня води. Розглядатимуться питання про воду – найголовнішу соціальну й науково - технічну проблему сучасності, про ефективні заходи з раціонального використання та охорони природних вод. В роботі круглого столу візьмуть участь представники державних установ та члени громадських організацій, екологи, викладачі ВНЗ та інші;

24 березня о 15.00 ми запрошуємо усіх бажаючих зібратися на безкоштовний майстер-клас з плетіння шкарпеток в рамках благочинної бібліотечної акції «Подаруй тепло захиснику Батьківщини: в’яжемо шкарпетки разом». Незважаючи на прихід весни, наші захисники потребують теплого одягу. Шановні кіровоградки, мами, бабусі, запрошуємо до відділу документів з економічних, технічних і природничих наук (ІІ поверх) задля добротворчої справи. Плести шапки, шкарпетки, рукавиці можна у бібліотеці, або взяти додому нитки і вже готові вироби принести у бібліотеку. Сподіваємося на вашу чуйність і небайдужість!

26 березня о 14.00 у відділі краєзнавства в рамках «Краєзнавчих студій» відбудеться презентація книги Надії Матвієнко: «Історія села Тарасівка» та «Олександрівка:віхи минулого та сьогодення». На зустріч запрошуються краєзнавці, співробітники архівів, музеїв, читачі бібліотеки, бібліотекарі та всі бажаючі;

26 березня о 14.30 у відділі мистецтв відбудеться відкриття унікальної виставки однієї книги: «Корифеи украинской сцены. Нерозгадані таємниці видання», книги-артефакту, яка мала особливе значення в історії українського театру. Заборонена книга повернулася у науковий обіг лише за часів незалежності України. Її непроста «доля» та шлях до читача, пошук авторства та художнє оформлення – всі проблемні питання знайдуть свої відповіді на презентації цієї рідкісної книги. Книгу для експозиції надав відомий кіровоградський колекціонер філокартист, збирач українських раритетів Володимир Могилюк. Запрошуємо на виставку кіровоградців та гостей міста, адже це перша можливість познайомитися з унікальним виданням;

27 березня о 16.00 у відділі мистецтв відбудеться презентація книги фольклориста Олександра Терещенка «Слідами мандрівних музикантів» (видання 2013 року, Київ, спільно з Національною Музичною Академією України) . Матеріали книги вживу ілюструватиме фольклорний ансамбль Кіровоградського музичного училища (керівник Наталя Терещенко) та етногурт «Дике Поле». А також звучатимуть документальні записи з фольклорних експедицій 1990-х років, зокрема розповіді-спогади про сліпих співців першої половини ХХ ст. та твори з їх репертуару, згадані найстаршими жителями області. Запрошуються всі, хто цікавиться українською культурою.

23, 25, 26, 27березня о 17.00 запрошуємо на засідання клубу з вивчення англійської мови, що проходять у відділі документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. І.Чижевського;

Щодня, з 10.00 до 19.00, у відділі документів іноземними мовами (ІІ поверх) всі бажаючі можуть пограти в Kinect (безконтактна сенсорна гра). Щоб активізувати сенсор, не потрібно ніяких дротів і підключень, лише змахни рукою, після чого зможеш розпочати гру сам або удвох, а твій віртуальний образ повторить усі твої рухи на широкоформатному екрані. Поспіши до бібліотеки! Послуга коштує 3 грн. 50 коп. за 15 хв.

Орхуський центр екологічної інформації при відділі документів з економічних, технічних та природничих наук запрошує переглянути книжкову виставку “Велика таємниця води”. На виставці представлена література про водний фонд Землі, його розподіл на планеті та про водні ресурси України. Запрошуємо до перегляду!
На канікулах сумувати ніколи – приходь до бібліотеки за втіхою!

Ми запрошуємо всіх провести веселі канікули в бібліотеці. Вас чекають дивовижні подорожі в море цікавих книг і яскравих журналів, захоплюючі настільні та розвиваючі комп'ютерні ігри, безкоштовна інтерактивна дошка і дві сучасні ігрові дитячі кімнати! Якщо у вас немає друзів - приходьте в обласну бібліотеку ім. Д. Чижевського! Тут ви знайдете друзів, однодумців, цікавих співрозмовників. Разом ви можете читати, грати, розгадувати ребуси, загадки, малювати, творити – розважатися!

Запрошуємо дівчаток, хлоп’ят, а також їхніх батьків з понеділка до п’ятниці, з 10.00 до 17.00
взяти участь у майстер-класах «Вмілі ручки»; подивитися екофільми, мультфільми про комах і відеоролики «Кумедні тварини»; пограти в PlayStation і Kinect, на інтерактивній дошці в екологічні ігри та вікторини «Дивлюся, дивуюсь, дізнаюсь»; відвідати: краєзнавчі хвилинки «Чи знаєте ви своє місто»; огляди-бесіди «Чудеса світу: енциклопедичні цікавинки» ; голосні читання «Бібліоекспрес з нечуваних чудес».
Довідки за телефоном 066 122 70 98
Програма «Весняні канікули в обласній бібліотеці ім. Д.Чижевського» діє з 23 березня до 14 квітня 2015 року.
Приходь разом з друзями!

Наша адреса: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 24
ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ — ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...