Під Кіровоградською ОДА вимагатимуть розслідувати корупцію Яценюка

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 865

У четвер, 26 березня о 10.00 годині на площі Героїв Майдану Кіровоградська обласна організація ВО «Свобода» проводить пікетування Кіровоградської обласної державної адміністрації з вимогою до Президента України та представників коаліційних сил більшості Верховної Ради України розслідування фактів корупції в уряді Яценюка та його відсторонення з посади Прем’єра-Міністра України.

Незабаром в Україні відбудеться підвищення цін на комунальні послуги. Постановою від 25 березня 2014 р. № 81 (за підписом Яценюка А.П.), яка зараз втратила чинність, Кабмін рекомендував НКРЕ збільшити протягом 2015-2017 років роздрібні ціни на природний газ: з 1.05.2015 року - на 40%; з 1.05.2016 р. - на 20%; з 1.05.2017 р. - ще на 20%. Зараз ситуація кардинально змінилася: газ подорожчав у шість разів; ціни на електроенергію збільшилась на 25-30%, а з 1 березня 2017 року - у 3-4 рази; тариф на тепло для населення зріс на 72% - до 537, 2 грн за Гкал; тарифи на централізоване постачання гарячої води для населення з 1.04.2015 зростуть на 55-57%; прогнозоване зростання вартості холодної води - близько 25%. Українці припинять платити за комунальні послуги, бо елементарно не будуть мати змоги. При цьому уряд гучно заявляє, що збільшення цін не стосуватиметься малозабезпечених верств населення, оскільки в держбюджеті передбачений рекордний обсяг субвенції на відповідну компенсацію витрат. Слід зазначити, що збільшення обсягів субвенцій аж ніяк не є позитивним показником ефективності реформ. Це лише вказує на те, що все більше людей перебуває за межею зубожіння, а середній клас буде знищено. Закликаємо уряд навести лад в економічно-фінансовому блоці і не доводити до зубожіння український народ.

У країні, що пережила Майдан, уряд поводиться зухвало й цинічно. Черговим доказом є оприлюднена головою Держфінінспекції інформація про нечувані зловживання уряду на більш ніж 7,5 мільярдів гривень. Саме тому Всеукраїнське Об’єднання «Свобода» вимагає всебічного розслідування зловживань чиновниками уряду Арсенія Яценюка.

Запрошуємо представників патріотичних політичних та громадських організацій, небайдужих громадян, представників ЗМІ приєднатися до заходу та підтримати зазначені вимоги Українського народу.

Українські націоналісти ВО «Свобода» переконані в тому, що політики мають нести відповідальність за невиконання тих обіцянок, які емоційно та натхненно лунали зі сцени Майдану під час Революції Гідності, а також в ході передвиборчої агітації в жовтні 2014 року. Прем’єр-Міністр України Яценюк А.П. має понести відповідальність за корупцію та розкрадання держбюджету. Арсеній Яценюк має залишити посади Прем’єра-Міністра України.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода»

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...