Анонси

Заходи кіровоградської дитячої бібліотеки цього тиждень

. 2935

Анонс масових заходів Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара з 30 березня по 5 квітня 2015 року.

 

Всеукраїнський тиждень дитячого читання:

1 квітня о 14 годині до Дня сміху у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться святковий сміхограй «Завітай - не бійся, до схочу насмійся!».

31 березня у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам серед читачів буде проведено бліцопитування «Топ-5, Або п’ятірка книг, які тебе вразили».

1 квітня о 14 годині до Дня сміху у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться святковий сміхограй "Завітай - не бійся, до схочу насмійся!"

2 квітня о 14 годині перед обласною бібліотекою для дітей ім. А. П. Гайдара проходитиме флешмоб «Книга мого дитинства». Основне правило флешмобу – прийти з улюбленою книжкою дитинства і тримати в руках розгорнуту книгу, рідер, телефон чи інший електронний носій і читати їх в зручному для вас місці чи позі.

2 квітня об 11 годині до Міжнародного дня дитячої книги у відділі дитячого та сімейного читання пройдуть «Андерсенівські читання». Під час заходу Ви матимете можливість переглянути мультимедійну відео-подорож «Життя, схоже на казку», почитати твори видатного казкаря та познайомитися з книжковою виставкою «Великий казкар данського королівства».

4 квітня у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться бібліомікс «Казковий світ Юрія Васнєцова» до 115 річчя від дня народження.

В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.

Щонеділі у відділі дитячого та сімейного читання з 12 до 15 години для Вас працює сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою».

Кожної неділі з 13.00 до 15.00 у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів чекає домашній затишок біля бібліотечного каміну: перегляд фільмів, карооке, ігровий майданчик.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама