Будівельників Кіровоградщини запрошують взяти участь у всеукраїнському конкурсі будинків і споруд

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 767

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошено відкритий конкурс на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні у 2014 році. Щорічний конкурс проводиться з метою популяризації кращих об’єктів житлово-цивільного та промислового призначення, збудованих та прийнятих в експлуатацію в Україні.

Цього року конкурс проводиться до 9 серпня у 4 номінаціях:
- об’єкти житлового будівництва;
- об’єкти виробничого призначення;
- об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури;
- об’єкти громадського призначення.

Організаційно-технічне забезпечення проведення конкурсу покладено на Держархбудінспекцію. Інформація про умови конкурсу розміщується на офіційному веб-сайті Держархбудінспекції у розділі «Конкурс на кращий об’єкт».

Учасниками конкурсу можуть бути як юридичні, так і фізичні особи незалежно від форми власності, які виступали замовниками (забудовниками) об’єкта будівництва, генпідрядні будівельні та проектні організації. Для проведення конкурсу утворено журі.

Документи для участі у конкурсі прийматимуться до 1 червня 2015 року. Нагородження переможців традиційно відбудеться під час святкування Дня будівельника у серпні 2015 року.

Матеріали для участі у конкурсі надсилаються на адресу:

01133, м. Київ-133, бульвар Лесі Українки, 26, 5-й поверх
Державна архітектурно-будівельна інспекція України.
Контактні телефони: (044) 291-69-25, 291-69-27, 291-69-04.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...