У Кіровограді відбудеться виставка рідкісних фото міста

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1829

Кіровоградська ОУНБ ім.Д.Чижевського запрошує.

8 квітня о 13:30 у відділі рідкісних та цінних видань обласної бібліотеки ім. Д.Чижевського відбудеться презентація виставки „Єлисаветградські ювілеї”, організованої спільно обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Д.Чижевського та Державним архівом Кіровоградської області. Відділ рідкісних видань продемонструє раритетні видання, що стосуються життя та діяльності видатних єлисаветградців, прижиттєві видання творів М.Кропивницького, В. Винниченка, С.Тобілевич, Д. Горшкова та ін. Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду;
8 квітня о 15.00 у відділі мистецтв відбудеться творча зустріч з визнаним майстром літературного слова та кіномитцем Олександром Жовною. Темою зустрічі став вихід у 2013 році художньо - документального фільму «Милі мої українці».
Автор розкриває життєві переконання людини, яка мріяла про звільнення України, пройшовши заслання і в’язниці за ідею. Сюжет пронизаний містикою та історичним поступом української держави. Останні кадри були відзняті на тлі багатомільйонного Майдану, який захистив своє право на життя у вільній Україні. Отже, фільм волею долі знятий саме в період, коли Україна повстала, встала з колін, розправляє плечі і вдихає на повні груди, звільняючись від гнітючих пережитків колоніального минулого. Запрошуємо усіх бажаючих на зустріч та перегляд фільму!
9 квітня о 14.00 відділ мистецтв запрошує на майстер – клас від Ірини Кудревич «Печворк»;

Щодня, з 10.00 до 19.00, у відділі документів іноземними мовами (ІІ поверх) всі бажаючі можуть пограти в Kinect (безконтактна сенсорна гра). Щоб активізувати сенсор, не потрібно ніяких дротів і підключень, лише змахни рукою, після чого зможеш розпочати гру сам або удвох, а твій віртуальний образ повторить усі твої рухи на широкоформатному екрані. Поспіши до бібліотеки! Послуга коштує 3 грн. 50 коп. за 15 хв.
На канікулах сумувати ніколи – приходь до бібліотеки за втіхою!
Тих школярів, у яких тривають весняні канікули, ми запрошуємо на дозвілля в бібліотеці. Вас чекають дивовижні подорожі в море цікавих книг і яскравих журналів, захоплюючі настільні та розвиваючі комп'ютерні ігри, безкоштовна інтерактивна дошка і дві сучасні ігрові дитячі кімнати! Якщо вам самотньо - приходьте в обласну бібліотеку ім. Д. Чижевського! Тут ви знайдете друзів, однодумців, цікавих співрозмовників. Разом ви можете читати, грати, розгадувати ребуси, загадки, малювати, творити – розважатися!
Запрошуємо дівчаток, хлоп’ят, а також їхніх батьків з понеділка до п’ятниці, з 10.00 до 17.00
взяти участь у майстер-класах «Вмілі ручки»; подивитися екофільми, мультфільми про комах і відеоролики «Кумедні тварини»; пограти в екологічні ігри та вікторини «Дивлюся, дивуюсь, дізнаюсь», в PlayStation і Kinect, на інтерактивній дошці; відвідати: краєзнавчі хвилинки «Чи знаєте ви своє місто»; огляди-бесіди «Чудеса світу: енциклопедичні цікавинки» ; голосні читання «Бібліоекспрес з нечуваних чудес».
Довідки за телефоном 066 122 70 98
Програма «Весняні канікули в обласній бібліотеці ім. Д.Чижевського» діє з 23 березня до 14 квітня 2015 року.
Кращі розваги – у бібліотеці! Наша адреса: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 24

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...