Анонс заходів кіровоградської юнацької бібліотеки на цей тиждень

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 691

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка запрошує на заходи:

З 13 квітня у відділі абонементу діятиме фотовиставка «Миті війни: родинна пам'ять живе», присвячена 70-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. Спільними зусиллями було створено справжнє панно пошани та пам’яті наших бабусь та дідусів – звичайних кіровоградців, які жили, працювали, воювали чи надавали посильну допомогу у звільненні рідної землі від фашистів. Давайте всі разом згадаємо своїх рідних, без кого цієї Перемоги могло не бути. Запрошуємо до перегляду фотовиставки.

З 13 квітня у відділі популяризації книги буде оформлено книжкову виставку «Гіркий полин твоєї долі, Україно», присвячену Дню Чорнобильської трагедії. В останні роки дата 26 квітня стала відзначатися, як День пам'яті жертв радіаційних катастроф. Експозиція виставки знайомить відвідувачів з хронікою подій аварії на ЧАЕС. На виставці будуть представлені документальні матеріали, художні твори, публіцистичні нариси та ілюстрації.

З 15 квітня у відділі абонементу буде оформлено книжкову виставку «Роми України: із минулого в сучасне». На виставці будуть представлені книги, періодичні матеріали, та матеріали з мережі Інтернет, які змістовно розкривають питання місця ромів в сучасній світовій спільноті, особливості традицій, культури ромів, художня література про ромський народ та про видатних діячів народності.

14 квітня о 14.40 працівники відділу мистецтв проведуть тренінг «Толерантність, як основа людських взаємин». Метою тренінгу є розвиток вміння формулювати і висловлювати свою думку, володіти собою, поважати думки інших, через психологічні прийоми. Виконуючи вправи тренінгу учасники зможуть розширити уявлення про толерантну особистість, спробують стати більш лояльним по відношенню один до одного.

16 квітня о 17.00 запрошуємо усіх бажаючих на чергове засідання клубу «Ліра». В рамках засідання відбудеться презентація збірки учнів Кіровоградського Професійного ліцею сфери послуг «Єдина у світі! Земля, благословенна Богом! ». «Ця збірка присвячується тим, хто захищав, захищає і буде захищати й оберігати Україну. Поезії передають усю любов до рідної землі, надію і віру в те, що скоро настане мир, у ясному небі не буде чути «градів», додому повернуться наші захисники, і все стане на свої місця», - йдеться у передмові видання. Також традиційною стане «Творча майстерня».
16 квітня о 16.30 пройдуть «Тверезі посиденьки» під назвою «З жартами по життю» спільно з ГО «Пробудження-Україна». На відвідувачів чекає живе спілкування з Андрієм Шульгою – лідером гурту «Контр-версія», Андрієм Морозом – інструктором федерації Айкідо і Будо м. Кіровограда. Крім того усі бажаючі зможуть взяти участь у перевірці своїх знань з історії українського козацтва під час «Патріотичного штурму». Призи та гарний настрій гарантуються усім учасникам заходу.

19 квітня з 12.00 до 15.00 відбудеться чергове засідання студії творчого настрою «фАРТ». На засідання завітає майстриня Любов Іванівна Аляскіна, яка проведе майстер-клас під назвою «Пляжна сумка з пластикових пляшок».
Відомий вислів свідчить, що справжня жінка з нічого може зробити три речі: скандал, капелюшок і салат. Але є ще один предмет, який з'являється практично з повітря завдяки кмітливості майстрині. Це - сумка з пластикових пляшок. Найбільші моделі можна брати з собою на море, косметички допоможуть упорядкувати всі дрібні особисті предмети, а маленькі смішні гаманці - зібрати вічно розкидані по дому дрібниці.

Для роботи Вам знадобиться:
- 30 квадратів 8x8 см вирізаних із пластикових пляшок (рівної поверхні);
- гачок для в’язання (середнього розміру);
- нитки ( 1 моток – колір та якість на вибір).

Час та дата проведення заходів може змінюватись. За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка
тел. 0954712767 Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектору соціокультурної діяльності;
0669457664 Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності.
Адреса: вул. Декабристів 6\15. Сайт: http://www.lib.kr.ua
Працюємо щодня з 9.00 до 18.00, вихідний — субота.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...