Кіровоградська дитяча бібліотека запрошує цього тижня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 636

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара з 14 по 19 квітня 2015 року.

14 квітня о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться медіа-екскурс «У звичаях, традиціях народу – ми душу України пізнаєм».

15 квітня о 14 годині бібліотечний клуб любителів мистецтва оригамі «Робимо світ об’ємним» запрошує всіх бажаючих завітати до відділу дитячого та сімейного читання на креатив-майстерку «Веселий песик».
15 квітня о 14 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему: «Як правильно працювати мишкою».

Якщо Ви турбуєтеся про те, щоб ваш малюк скрізь і завжди почував себе безпечно, цілком захищеним від будь-яких неприємностей, тоді завітайте 16 квітня о 14 годині у відділ дитячого та сімейного читання на перегляд віртуального уроку «Пожежа у будинку й у лісі – як їй запобігти» та презентацію книжкової виставки «Безпечне довкілля» з циклу заходів клубу «Безпека для малюків».

Підлітковий клуб «Уроки Мері Поппінс» 16 квітня о 15:00 запрошує юних панянок відвідати «Уроки магіі для модниць». Цього разу дівчата отримають багато корисних порад про таємниці моди і краси, щоб завжди бути стильними та привабливими.

17 квітня о 14 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття-консультація для дітей, чиї батьки є учасниками АТО на тему: «Основи роботи з програмою створення презентацій Power Point».

В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.
Щонеділі у відділі дитячого та сімейного читання з 12 до 15 години для Вас працює сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою».

Кожної неділі з 13.00 до 15.00 у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів чекає домашній затишок біля бібліотечного каміну: перегляд фільмів, карооке, ігровий майданчик.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...