Кіровоградців запрошують долучитися до ходи пам'яті жертв геноциду вірмен

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 791

24 квітня 2015 року усіх жителів Кіровограда та області Спілка вірмен України в Кіровоградській області запрошує приєднатися до ходи пам’яті жертв Геноциду вірменської нації 1915 року.

На порозі 100-річчя Геноциду, кожен вірменин вшановує цей трагічний період в історії нації, а також продовжує висловлювати своє «ні» злочинам, які направлені проти всього людства. Це є обов’язком кожного перед невинними жертвами.

Представник Спілки вірмен України в Кіровоградській області Тігран Хачатрян наголошує: «Геноцид вірмен - це перше винищення однієї третини цілого народу в двадцятому сторіччі. Це не тільки національна, але й індивідуальна трагедія. Надзвичайно важливим є те, аби світ знав про ці страшні події та їх наслідки. Бачити фотоматеріали, читати і чути ці свідчення – нелегко, але чим більше людей здригнуться від почутого, тим більше вірогідності, що вони зроблять все можливе, щоб не допустити нових геноцидів».

Також Тігран Хачатрян зазначив, що невдовзі у Кіровограді буде зведений Хачкар, та це стане особливим місцем для вшанування пам’яті померлих і важливих історичних подій: «Поява «хрестового каменю» відіграє значиму роль для вірменської громади Кіровоградської області. Сподіваймося, що зовсім скоро ми зможемо віддати шану нашій історії, прийшовши до Хачкару».

«Вірменський Геноцид - це для мене гірше війни. Якщо на війні обидві сторони можуть себе захистити, то в цьому випадку одна сторона була не захищена. Їх просто вбивали, нищили і гнали. Це найстрашніше, найжахливіше, що могло статися на початку 20-го століття, - сказала Шушана Ліліє Ісраслян.

Збір небайдужих о 11-00 на Площі Героїв Майдану.

Телефон гарячої лінії: 050 459 88 99

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...