Кіровоград: круглий стіл про шляхи покращення держреєстру виборців

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 936

28 квітня об 11:00 у приміщенні районного Будинку культури за адресою: м. Кіровоград, вул. Дарвіна, 23 відбудеться круглий стіл на тему «Перспективи покращення громадського контролю за веденням Державного реєстру виборців України напередодні виборів до місцевих рад».

В ході круглого столу обговорюватимуться основні аспекти розвитку Державного реєстру, міжнародні практики публічного контролю за веденням реєстрів. Одним з основних завдань зустрічі є обговорення питання відкритості Державного реєстру та контролю за складанням списків виборців: Які персональні дані Державного реєстру виборців повинні бути відкритими для суб’єктів виборчого процесу та яким чином це можливо забезпечити?
Також будуть обговорюватись наступні питання:
 Обговорення проблеми ідентифікації в Україні в широкому контексті, а також конкретних ідентифікаторів, які мають або можуть бути відкритими у Державному реєстрі виборців.
 Запровадження ідентифікаційної картки громадянина України: крок до електронного голосування, дистанційного управління виборцем своїми персональними даними.
 Чи потрібно сприяти реєстрації переселенців, з метою їх участі у голосуванні під час місцевих виборів.
До участі в обговоренні оптимальної моделі роботи Державного реєстру виборців України запрошуються представники органів ведення Державного реєстру виборців, представники влади, громадські організації, політичні партії, ЗМІ та всі зацікавлені в темі дискусії.
Контакти особи, відповідальної за проведення заходу: Любов Бакаленко , телефон – (050)5454583, E – mail – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...