Виставка печворку та артквілту відкриється у Кіровограді

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 785

24 квітня о 12.30 у відділі мистецтв обласної бібліотеки ім.Д.І.Чижевського відбудеться відкриття виставки печворку та артквілту “Руками створена краса” відомої майстрині Людмили Кривенко.

Захід відбудеться за адресою: м. Кіровоград, вул.В.Перспективна, 24
у відділі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського.

Біографія:
Людмила Кривенко народилась у місті Іванові (Росія), але вже понад сорок років живе і працює в Україні – в Кіровограді. За освітою вона – філолог, закінчила факультет редагування друкованих видань Московського поліграфічного інституту.
Клаптиковим шиттям, печворком, арт-квілтом займається з 2007 року. В переважній більшості роботи Людмили Кривенко – це авторські клаптикові картини: пейзажі, сюжетні панно, натюрморти, в яких вона вміло використовує аплікацію з тканин, крейзи, синель, барджело, клаптикову смальту та інші техніки шиття. Але головним для неї, як зізналася сама майстриня, важливо передати емоційний стан, настрій за допомогою кольору, тону, різноманітності фактур тканин.
Останні роки майстриня активно займається вивченням та виготовленням народної ляльки – ляльки-мотанки, а також ручним ткацтвом.
З 2011 року Людмила Кривенко – член Національної Спілки майстрів народного мистецтва України.
Більша частина робіт Людмили Кривенко знаходиться в приватних колекціях в Україні та за кордоном. Її роботи були представлені на багатьох фестивалях і виставках (в тому числі і персональних) у Володимирі (2009 р.), Санкт-Петербурзі, Гатчині (2010,2012гг), Москві (2010), Харкові (2009, 2011, 2013 рр.), Львові (2009 р.), Києві (2013 р.), Авіньйоні, Франція (2011р.), Божоле, Франція (2013 р.), Запоріжжя (2013 р.), кілька персональних виставок майстрині було в Кіровограді.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...