Кіровоград: анонс масових заходів дитячої бібліотеки на цей тиждень

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 975

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара з 27 по 30 квітня 2015 року

 

27 квітня о 15:00 запрошуємо всіх бажаючих у відділ підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам на еко-годину «Знати й любити, щоб зберегти»,приурочену до Міжнародного Дня Матері-Землі. Кожен учасник зможе взяти участь в різноманітних еко-іграх та вікторинах, які сприятимуть екологічному вихованню підлітків.

28 квітня з 10 години у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів проходитиме обласний тур Конкурсу дитячого читання «Книгоманія», участь в якому візьмуть переможці з усіх районів області.

29 квітня о 12 годині у відділі дитячого та сімейного читання для учнів молодшого шкільного віку відбудеться свято української пісні «Пісня – душа народу».

29 квітня о 14 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу: «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему: «Робота з флешами та іншими носіями інформації».

В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.

Щонеділі у відділі дитячого та сімейного читання з 12 до 15 години для Вас працює сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою».

Кожної неділі з 13.00 до 15.00 у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів чекає домашній затишок біля бібліотечного каміну: перегляд фільмів, карооке, ігровий майданчик.

Сподобалася стаття?
загрузка...