У Кіровограді відзначатимуть День Європи

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 877

12-20 травня в Україні за участю представництва Європейського союзу святкуватиметься День Європи. Дні Європи в Україні будуть проходити в Києві, Одесі, Львові, Дніпропетровську, Краматорську, Тернополі, Кіровограді, Житомирі, Кривому Розі та Івано-Франківську, повідомляє видання delo.ua.

"Представництво Європейського союзу в Україні у співпраці з 10-ма містами України проведе різнопланові заходи, які в черговий раз нагадають громадянам про європейськість України, її потенціал і інтелекті", - йдеться в повідомленні.

Тематично нинішнє святкування Днів Європи об'єднані пошуком ідей для розвитку міст, здорового способу життя та спілкуванням між активними представниками міст.

У рамках урочистостей планується проведення хакатонів - конкурсів ідей молодіжних проектів "Моє креативне місто" і публічні дебати на тему "Чим Україна може надихнути Європу? Чим Україна може збагатити Європу?".

Відкрита вулична дискусія збере разом представників влади, бізнесменів, громадських активістів та експертів різних спеціальностей, з якими може поспілкуватися кожен бажаючий і поставити свої запитання про модернізацію життя в Україні та поліпшення життя в конкретному місті.

Крім того, в кожному місті пройде ярмарок проектів ЄС з презентаціями грантів, можливостей для розвитку міста та області, які реалізовують регіональні, національні організації, фонди. Мета ярмарків - розповісти жителям міст про конкретні проекти та можливості для розвитку регіону.

Планується спортивно-масовий захід "(Вело) Біжіть до Європи". Під час заходу всі бажаючі разом проїдуть на велосипедах або пробіжать по головних вулицях свого міста і продемонструють, що Україна - це не тільки європейський інтелект і розвиток, але і європейський спосіб життя, який підтримує здоров'я і збереження навколишнього середовища.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...