Кіровоград: весняний фото-пленер на Чорному озері

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1957

Всіх кіровоградських фотографів, незалежно від рівня підготовки і вартості фотокамери запрошують на весняний фото-пленер. Подія відбудеться 16-17 травня біля легендарного Чорного озера. Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомив голова Кіровоградської обласної організації Національної спілки фотохудожників України Олег Шрамко.


«Я, спеціально не розміщую фотографії цього унікального місця, тому що можу вас запевнити навіть якщо ви там колись вже були, то цього разу побачите те, що пропустили, - пише Шрамко. – На нас чекають не тільки зарості очерету, дикі птахи, дубові ліси і схили пагорбів, а й зовсім несподівані для нашого ландшафту болота зарослі березняком».

У програмі фото-пленеру, екскурсія по озеру та лісу, шашлик, фото сесії. Вперше на нашому заході, баня в лісі. Для бажаючих зустріти схід сонця, надається ночівля в будиночку або в наметах, а на ранок тематична фото сесія. Для неї спеціально запрошені моделі в костюмах.

Заявки на участь залишайте особистим повідомленням з номером телефону. Виїзд 16 травня. (Можливі зміни) Вартість 60 гривень один день, 80 два дні. В оплату включено: проїзд, проживання, баня, екскурсія, шашлик і кілька приємних сюрпризів.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...