Розклад тижневих заходів в бібліотеці ім.Гайдара

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 801

Цього тижня з 4 по 8 травня в кіровоградській бібліотеці ім. Гайдара на відвідувачів чекають наступні заходи:

До Дня матері:

5 травня о 13 годині 30 хвилин у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться свято «Святе слово – рідна мати».
7 травня о 14 годині працівники відділу дитячого та сімейного читання запрошують учнів 1-2 класів взяти участь у креатив-майстерці «Серденько для мами» і створити разом з нами найкращий подарунок для своєї матусі!

До 70-річниці Перемоги над нацизмом у Європі:

4 травня о 14 годині працівники відділу естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів в рамках творчої майстерні «Талановиті пальчики» проведуть майстер – клас «Мак – символ пам’яті в Україні».
6 травня о 14 годині у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться урок читання «Діти-герої II світової», під час якого бібліотекарі розкажуть про героїчні вчинки звичайних дітей.
6 травня о 14 годині у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам буде проведено музично-літературну композицію «Уклонімося доземно ветеранам». Під час заходу, школярі переглянуть відеоролик «Подвиг героїв безсмертний», дізнаються про героїчні вчинки наших прадідів та ціну Великої Перемоги. Також діти познайомляться з літературою на воєнну тематику, представленою на книжковій виставці: «Пам’ятаємо. Славимо. Вшановуємо» та зможуть взяти участь у майстер-класі з паперової флористики «Мак - квітка миру».
7 травня о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів до 70 річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні відбудеться концерт “ Пісні воєнних років єднають покоління…».
8 травня о 14 годині у відділ естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться презентація робіт учасників обласного туру сімейного конкурсу «Книга пам’яті мого роду».
6 травня о 14 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу: «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему: «Робота з текстом».В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.

Щонеділі у відділі дитячого та сімейного читання з 12 до 15 години для Вас працює сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою».

Кожної неділі з 13.00 до 15.00 у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів чекає домашній затишок біля бібліотечного каміну: перегляд фільмів, карооке, ігровий майданчик.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...