Кіровоградський театр ляльок відзначить День матері

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 5008

Кіровоградський академічний обласний театр ляльок запрошує відвідати вистави театру:

9 травня – «Про Хому і Щуку» Є.Гімельфарб (5+)

Весела казка з танцями і співами про ледачкуватого Хому, розіграна акторами у жанрі народного балагану. Чарівна Щука виконує усі забаганки бідного, але кумедного парубка. Навіть, на диво батькам, допомагає хлопцеві одружитися з вередливою Королівною.Та пізніше стає зрозуміло, що все те диво трапилося лише у сонному маренні Хоми, а щоб дійсно чогось досягти, треба докласти зусиль.

10 травня - «Готель «У Мурзика» В.Ігнатьєв (5+)

Веселі клоуни Муся і Пуся будують готель для Мишки та кота Мурзика.
Але розбіжності виховання доводять героїв до неприємних подій: під час безтурботної гри Мурзика з підступним Сірником спалахує пожежа. Вистава вчить дітей обережному ставленню з вогнем та виховує почуття дружби і взаємодопомоги.

- Програма до Дня матері:
- вітальна частина (подвір’я театру);
- вистава «Наймичка» за Т.Г.Шевченком (вхід за запрошеннями).

Поетична драма Тараса Григоровича Шевченка про гірку долю жінки-матері, яка змушена була весь вік спокутувати гріх своєї молодості, віддавши любого синочка на виховання чужим людям, аби вберегти його від жорстоких законів світу, зневаги і людського осуду. Напросившись до заможних опікунів у найми, Ганна лише перед смертю зізналася Маркові, що вона – його мати.

Початок заходів – о 12.00

Після вистав для дітей на стаціонарі проводяться ігрові програми
з врученням солодощів і дарунків.

Довідки за тел. (0522) 24-28-94, 24-37-76
Сайт театру: www.puppets.kr.ua ; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...