У Кіровограді відбудеться благодійний пробіг в пам'ять про померлих від СНІДу

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1067

17 травня в Кіровограді відбудеться Благодійний пробіг «Шлях розуміння, єдності та допомоги» до Всесвітнього дня пам’яті людей, які померли від СНІДу

Початок реєстрації - 11.00. Старт-11.30
Місце проведення: м Кіровоград, пл. Героїв Майдану (старт)- Фортечні Вали (фініш)
Внесок: від 10 грн. (виключно за бажанням учасників)
Всі кошти, зібрані під час заходу, буде направлено на функціонування дитячої кімнати денного перебування дітей, яких торкнулася епідемія ВІЛ\СНІДу.

На фініші учасників чекатиме: нагородження переможців, прес-брифінг для журналістів, безкоштовне та анонімне тестування на ВІЛ та, як символ пам’яті про людей, які померли від СНІДу, у небо будуть запущені повітряні кульки.


Організатор: Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» більше 10 років опікується людьми, яких торкнулася епідемія ВІЛ\СНІДу.

Захід відбудеться за сприянням Кіровоградської ОДА, Кіровоградської міської Ради, Управління молоді та спорту Кіровоградської ОДА, Управління освіти Кіровоградської ОДА та Управління освіти Кіровоградської міської ради, Кіровоградського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА.

Контактна особа: Юлія Бочарова - Туз: +380996859300,
Чабанюк Юлія: +380987787186,
офіс ЛЖВ: +38(0522) 24 69 04

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...