Анонс заходів кіровоградської дитячої бібліотеки на цей тиждень

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 3213

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара з 18 по 24 травня 2015 року.

 

18 травня о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів до Міжнародного дня музеїв та архітектурних пам'яток відбудеться ілюстративний диліжанс «Чудернацькі споруди світу».

18 травня о 14 годині у відділі дитячого та сімейного читання буде проводитися урок спілкування «Правила поведінки на вулиці» з циклу заходів «Гарні манери для малюків». На Вас чекає: мультимедійна презентація, виставка літератури «Гарні манери для малюків», цікаві вікторини, захоплюючі ігри.

19 травня о 14 годині запрошуємо всіх бажаючих на перегляд мультимедійної презентації «Європейські країни-карлики», під час якої буде можливість переглянути фото-дайджест найкрасивіших місць цих екзотичних країн та познайомитись з їхніми національними звичаями.

20 травня о 14 годині у відділ комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття для користувачів з циклу «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему: «Створення презентацій в програмі Power Point».

21 травня о 15 годині запрошуємо юних панянок у відділ підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам відвідати чергове засідання підліткового клубу «Уроки Мері Поппінс» на тему: «Об’єктивно про об’єктив», де дівчата пізнають корисну інформацію про фотографування як вид мистецтва та отримають поради як завжди бути фотогенічними.

22 травня о 14 годині у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться поетичний калейдоскоп «Літературні перлинки Кіровоградщини», присвячений обласному святу поезії. А також гості матимуть можливість познайомитися з новими збірками наших земляків, які будуть представлені на книжковій виставці «Письменники Кіровоградщини – дітям».

24 травня о 12 годині міні-школа «Вулик» запрошує всіх своїх маленьких учнів відвідати чергове засідання. Під час заняття ви зможете взяти участь у віртуальному уроці «Розвиваємо мовлення».

В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.

Щонеділі у відділі дитячого та сімейного читання з 12 до 15 години для Вас працює сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою».

Кожної неділі з 13.00 до 15.00 у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів чекає домашній затишок біля бібліотечного каміну: перегляд фільмів, карооке, ігровий майданчик.

G

Сподобалася стаття?

мир тв