У День захисту дітей у Світловодську пройде Парад колясок

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 746

1 червня у міському Парку культури і дозвілля імені Тараса Шевченка у Світловодську вперше відбудеться розважальна програма-конкурс для дітей і їх батьків — Парад колясок, пише інтернет-видання "Світловодськ".

Основною метою заходу є якісне урізноманітнення сімейного відпочинку, розвиток творчих здібностей та талантів у дітей дошкільного віку. До участі у Параді колясок запрошуються батьки з дітьми віком від 0+ до 5+ років. Усім учасникам Параду колясок необхідно попередньо зареєструватися.

Програма заходу:

1 червня об 11:00 усі зареєстровані учасники Параду колясок збираються біля пам’ятника Тарасу Шевченку, проходять остаточну реєстрацію, отримують свої номери, з якими далі будуть приймати участь у конкурсах.

Об 11:30 розпочнеться Парад колясок. Святковою колоною учасники параду пройдуть алеями парку від пам’ятника Шевченку до центру парку (колишнього танцмайданчика), де розпочнеться основна програма заходу. Розпочнеться програма з представлення учасників, презентації їх колясок та образів.

Професійні фотографи зроблять усім фото на згадку, з якими вже наступного дня всі учасники матимуть нагоду прийняти участь у фотоконкурсі на сайті Інтернет-видання "Світловодськ", де буде визначено (шляхом голосування) переможця Параду колясок-2015. Переможець цього фотоконкурсу отримає головний приз Параду колясок-2015! Друга частина програми — від дитячого клубу "Умка" — буде насичена різними розважальними та творчими конкурсами, танцями та музикою. На свято до дітей завітають герої їх улюблених мультфільмів!

Усі учасники Параду колясок отримають заохочувальні подарунки, а переможці та активні учасники конкурсної програми — призи! Впродовж заходу триватиме голосування у номінації "Приз глядацьких симпатій", а найактивніша група вболівальників (за оцінкою організаторів) отримає заохочувальний приз.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...