Анонс юнацької бібліотеки в Кіровограді з 25 по 31 травня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 810

З 25 по 31 травня обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка запрошує на заходи:

25 травня працівники відділу популяризації книги запрошують переглянути книжкову виставку «Тютюн? Так. Ні… Твій вибір». Виставка присвячена Міжнародному дню боротьби з тютюнопалінням , що традиційно відзначається 31 травня. Вперше він був проголошений Всесвітньою організацією охорони здоров’я у 1987 році, саме в той час перед світовою спільнотою було поставлене завдання – домогтися, щоб в ХХІ столітті проблема куріння тютюну зникла. На виставці будуть представлені книги присвячені боротьбі з тютюнопалінням, література з медицини та психології.

25 травня о 12.30 працівники відділу сприяння технічній творчості молоді спільно з Кіровоградським професійним ліцеєм побутового обслуговування проведуть презентацію закладу для старших класів загальноосвітніх шкіл. Запрошуємо усіх, хто ще не вирішив своє майбутнє навчання!
Протягом заходу на Вас чекають: майстер-класи, номери художньої самодіяльності підготовлені учнями ліцею, танці, сценки з різних п’єс та багато інших «талантів» цього чудового закладу.

27 травня о 14.30 працівники відділу абонементу проведуть урок мужності «Герої не вмирають!». Ще рік тому ніхто з них й уявити не міг, що буде добровольцем на передовій. Справжніми героями сучасної України, є її мужні визволителі! Відкинувши всі слова про подвиг і звитягу, усі емоції, ми побачимо звичайних людей: комбайнерів і вчителів, банківських працівників і слюсарів, фермерів та програмістів, водіїв та музикантів… Проте, вони володіють надзвичайним даром – всеперемагаючою любов’ю до України, вірою у свій народ. Саме про героїзм простих українських хлопців – справжніх герої України і йтиме мова під час заходу.

27 травня з 18.00 до 20.00 відбудеться черговий захід бібліопроекту «Креативна середа». Проходитиме він в форматі вуличної акції і цього разу буде спрямований на національно-патріотичне виховання громадян та підтримку Кіровоградських бійців в зоні АТО.

На небайдужих кіровоградців чекатимуть «корисні» розваги, що не лише нададуть гарного настрою але й виконають важливу місію підтримки кіровоградських героїв в зоні АТО.
Програма, як завжди цікава та насичена. Тож не будьте байдужими! Проведіть цей весняний вечір разом з нами та подаруйте тепло ваших сердець нашим воїнам!

З 28 травня у відділі абонементу відкриється чергова книжкова виставка з циклу «Знайомтесь з літературою Європи». Цього разу усі бажаючі зможуть більше дізнатися про літературу Німеччини переглянувши виставку «Знайомтесь з літературою Європи: Німеччина».

На виставці будуть представлені книги всесвітьновідомих німецьких письменників – Еріх Марії Ремарк, Томаса Мана, Патріка Зюскінда, Йоганна Вольфганга фон Гете, братів Грімм та інших. Особливістю виставки є те, що представлені книги будуть як українською мовою так і мовою оригіналу.

Час та дата проведення заходів може змінюватись. За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка
тел. 0954712767 Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектору соціокультурної діяльності;
0669457664 Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності.
Адреса: вул. Декабристів 6\15. Сайт: http://www.lib.kr.ua
Працюємо щодня з 9.00 до 18.00, вихідний — субота.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...