У Кіровограді відбудеться дитячі велоперегони

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 877

01 червня 2015 року у Кіровограді пройдуть щорічні дитячі велосипедні перегони.

Організатор: кіровоградський клуб велолюбителів «Там-Де-Ми». Взяти участь у заїздах можуть діти віком від 2 до 10 років. У перегонах беруть участь діти віком 2-3 роки (три колеса), 3-4, 5-6, 7-8, 9-10 та 8-10 років (дівчатка).

Для участі в гонці необхідно мати свідоцтво про народження дитини. 

Початок заходу об 11:00 біля штучного озера у Дендропарку.

Попередня реєстрація дитини на участь у перегонах на сайті www.velo.kr.ua. Для участі в гонці необхідно мати свідоцтво про народження дитини.

Прийдіть та подаруйте свято своїй дитині! З детальною інформацією можна буде ознайомитись на сайті вело клубу www.velo.kr.ua та на сторінках спільнот клубу у соцмережах.

Давайте продемонструємо мешканцям міста, що ми виховуємо наших дітей на засадах здорового способу життя, спорту та екологічності!

Перегони організовані з метою розвитку та підтримки у дітей зацікавленості до їзди на велосипеді та пропаганди здорового способу життя, а також виховання у підростаючого покоління дбайливого ставлення до оточуючого середовища. 

Реєстрація у день змагань розпочинається об 11:00

Місце проведення – штучне озеро у Дендропарку.

Час проведення та деталі заходу можуть коригуватись організаторами, в залежності від погодних умов та інших обставин. Деталі на нашому сайті www.velo.kr.ua

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...