Кіровоград: анонс заходів дитячої бібліотеки на цей тиждень

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 698

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара з 25 по 31 травня 2015 року:

 

26 травня о 15 годині у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам відбудеться медіа-диспут «Курити, чи не курити?». На диспуті будуть порушуватися питання про шкідливість нікотину для здоров’я та про необхідність надання підтримки підліткам в припиненні паління.

26 травня об 11 годині бібліотечний клуб любителів мистецтва оригамі «Робимо світ об’ємним» запрошує всіх бажаючих завітати до відділу дитячого та сімейного читання на креатив-майстерку «Сова».

27 травня о 14 годині у відділ комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття для користувачів з циклу «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему: «Робота в безкоштовній програмі для редагування зображень Paint».

В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.
Щонеділі у відділі дитячого та сімейного читання з 12 до 15 години для Вас працює сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою».

Кожної неділі з 13.00 до 15.00 у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів чекає домашній затишок біля бібліотечного каміну: перегляд фільмів, карооке, ігровий майданчик.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...