Кіровоградців запрошують на конкурс художнього репортажу "Самовидець"

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 480

Тема ІV "Самовидця": «Війна. Життя de facto»
За останній рік, в умовах складної геополітичної ситуації та інформаційної війни, реальний стан справ і задекларований часто дуже далекі один від одного. De jure Крим і Донбас належать Україні, ми нікому не оголосили війну, в нас ведеться антитерористична операція, маємо дружні дипломатичні відносини з Росією, однак de facto усе виглядає зовсім не так. Мета цього конкурсу спробувати змалювати реальний стан справ, проговорити замовчувані теми, спробувати пробратися крізь інформаційний шум та пропаганду. Як виглядає життя країни у стані війни de facto? Як насправді живуть на окупованих територіях? Як живуть в окопі, біля фронту, в тилу? Як живуть ті, хто готуються до війни, хто воює, хто відвоював? Як живуть переселенці? Відповіді на ці та інші запитання ми сподіваємося почути у матеріалах, що надійдуть на конкурс.
До розгляду приймаються раніше неопубліковані художні репортажі українською мовою.
1. Автор повинен спиратися на власний досвід.
2. Автор повинен добре знати тему, орієнтуватися в інших текстах, написаних на вибрану тему, прагнути до об’єктивності.
3. Важливим елементом є влучні описи та живі діалоги з героями вибраної теми. Оповідь повинна бути не сухою газетною, а саме художньою.
Розмір репортажу до 40 000 знаків.
Нагороди: І місце – 10 000 грн. ІІ місце – 7 000 грн. ІІІ місце – 5 000 грн. Десять найкращих репортажів увійдуть в альманах.
Заявки на конкурс потрібно надіслати до 25 жовтня 2015 р. на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
У заявці необхідно вказати ім’я, прізвище, рік народження автора, вибрану тему репортажу, контактний телефон.
Готові репортажі приймаються до 25 грудня 2015 р.
Результати конкурсу будуть оголошені 25 лютого 2016 р.
Координатор проекту: Лесь Белей
Члени журі: Денис Казанський, Олег Криштопа, Пьотр Андрусєчко.
За підсумками минулих конкурсів видавництво «Темпора» видало два альманахи найкращих репортажів: «Світ у масштабі українського репортажу», «Де, як і чому працюють українці», готується до друку третій альманах «Історія наживо». Вийшли друком книги лауреатів конкурсу: Олега Криштопи «Україна. Масштаб 1:1» та Дениса Казанського «Чорна лихоманка: нелегальний видобуток вугілля на Донбасі».
Телефон для довідок: (044) 234 46 40

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...