Cемеро спортсменів за один день пробіжать всю Кіровоградщину

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 643

30 травня 2015 року на Кіровоградщині проходитиме мультимарафон "Диким Степом". Марафон є громадською спортивною ініціативою. Протягом одного світлового дня група бігунів подолає бігом Кіровоградську область.

Її завдання – черговий раз привернути увагу громадськості міста та області, особливо молоді, до проблем здорового способу життя, залучити молодь Кіровоградщини до активної участі у проекті, сприяти позитивному іміджу Кіровограда, розвивати культуру і традиції марафонського бігу.

У фокусі проекту – формування у пересічного жителя Кіровоградщини культури бігу. Як наслідок – активної життєвої позиції та свідомого ставлення до свого здоров’я як невід’ємного атрибуту сучасного європейського українця. Забіг має присвяту - світлій пам’яті спецпризначенців Євгенія Подолянчука та Сергія Гришина – воїнів, прекрасних чоловіків, які віддали своє життя за Україну.

Маршрут дистанції: від крайньої північної точки Кіровоградщини (на межі із Черкащиною) до крайньої південної точки (на межі із Миколаївщиною) по лінії міста Кіровограда.

Формат забігу – естафета напівмарафонів.
Долучитися до проекту може будь-який повнолітній житель Кіровоградщини, попередньо подавши заявку на участь у відбірковому етапі.

17 травня 2015 року відбувся відбірковий 15 км забіг, за результатами якого було відібрано 7 бігунів, які продемонстрували найкращі результати.

Участь у забігу 30 травня 2015 року візьмуть 7 бігунів-аматорів та професіоналів. Кожен долатиме відстань 21,1 км, що дорівнює олімпійській напівмарафонській дистанції, на фініші свого відрізку передаючи естафету наступному учаснику.

Разом спортсмени подолають близько 150 км за 15 годин світлового дня.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...