Підприємці Кіровограда вийдуть на акцію проти введення касових апаратів

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1414

Підприємці Кіровоградщини, активісти та громадські діячі 02 червня о 15.00 на пл. Героїв Майдану під ОДА проводять акцію проти введення касових апаратів для підприємців.Про це у себе в Фейсбуці повідомила громадська активістка Юлія Шкурупій.

Запрошуються ВСІ, тому що:

якщо Ви підприємець 2 групи, і вважаєте, що до 01 січня 2016року вас це не стосується, то ви помиляєтесь, бо, якщо ми ВСІ РАЗОМ це не зупинимо зараз, взимку до цього ніхто повертатись не буде;
якщо Ви підприємець, в якого магазин на ринку, і вважаєте, що вас це не стосується, то ви помиляєтесь, тому що ринок - це столи і ларьки, а не магазини, навіть якщо зараз вас це торкнеться, то будьте впевнені - ви наступні;
якщо Ви взагалі не підприємець, і вважаєте, що вас це не стосується, то ви помиляєтесь, бо підприємці або всі затрати по РРО включать у вартість товару і ціна на товар виросте (хоча ціни і так вже такі, що народ не витримує), або підприємець припиняє свою діяльність і на ринку залишаються тільки супермаркети і ціни тоді стопудово підіймаються, бо супермаркети найбільш зацікавлені позбутися дрібної конкуренції.

Буде відбуватися збір підписів в підтримку Законопроекту 1718, в якому передбачено відміну РРО і який буде розглядатися Комітетом Верховної Ради з мутної та податкової політикит 03.06.2015р. (після акції підписні листи будуть направлені в Київ і передані народним депутатам в Комітет).

G

Сподобалася стаття?

мир тв