Національна академія прокуратури оголошує набір

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1170

Національна академія прокуратури України (далі – Академія) оголошує прийом до Інституту підготовки кадрів на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» спеціальністю «Правознавство» (код спеціальності 8.03040101) в межах ліцензованого обсягу на денну форму навчання 300 місць; на заочну форму навчання – 100 місць.

До Академії приймаються громадяни України, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» (на денну форму навчання) та «бакалавр» (на заочну форму навчання) і виявили бажання здобути вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр». Прийом до Академії здійснюється за конкурсом.

На денну форму навчання до Академії для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра приймаються особи, які закінчили вищі навчальні заклади III та IV рівнів акредитації і отримали вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр».

На заочну форму навчання до Академії для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра приймаються особи, які закінчили вищі навчальні заклади III та IV рівнів акредитації і отримали вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр».

Підготовка фахівців в Академії здійснюється за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.
Більш детальна інформація: http://www.ap.gp.gov.ua/ua/08_01.html#folder_08

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

G

Сподобалася стаття?

мир тв