Анонс бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара з 2 по 7 червня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 644


Анонс масових заходів Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара з 2 по 7 червня 2015 року.

Влітку бібліотека працює за програмою «Бібліотечне літо для веселих, кмітливих і невгамовних». В рамках якої проводитимуться різноманітні заходи:
З 2 червня у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам можна познайомитись з літературою, представленою на книжковій виставці «Велика читацька пригода».
2 червня о 10 годині завітайте до відділу дитячого та сімейного читання на віртуальний урок «Правила безпечної поведінки на дорогах» з циклу заходів клубу «Безпека для малюків».
3 червня о 12 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам проводитиметься ігровий турнір з «Битва бібліогеймерів».
3 червня 10:30 завітайте до відділу підліткового читання та інформаційно- консультативних послуг користувачам на розважальну програму «ВусоЛапоХвіст» і зможе взяти участь в різноманітних конкурсах та вікторинах, присвячених домашнім улюбленцям.
4 червня о 10 годині у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам краєзнавчий екскурс «Живі скарби та легенди Чорного лісу».
5 червня о 12 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Діти та Інтернет, Безпека не гарантована».
7 червня о 12 годині працівники відділу дитячого та сімейного читання запрошують Вас взяти участь у ерудит-конкурсі «Чарівний світ казок» та презентації буктрейлерів з циклу «Країна книжкових фантазій», у рамках майданчика вихідного дня «Літній промінчик на книжкових полицях».
В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.
Щонеділі у відділі дитячого та сімейного читання з 12 до 15 години для Вас працює сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою».

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...