У Кіровограді презентують книгу присвячену Анатолію Кохану

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 759

11 травня об 11.00 у конференц-залі Державного архіву Кіровоградської області відбудеться презентація книги «Анатолій Кохан. Лікар, краєзнавець, журналіст. Книги, поезія, статті, біографічні матеріали» (упорядник В.В. Голобородько). Захід буде проведено у рамках відзначення 90-річчя від дня заснування Державного архіву Кіровоградської області та 30-річчя від дня заснування обласної організації Національної спілки краєзнавців України.
У меморіальному виданні відтворено вісім книг, включаючи путівник по місту Олександрія, книги «Театральна Олександрія», «Євреї Олександрії», «Штрихи до портрета Василя Сухомлинського», «Стара Олександрія в листівках і фотографіях» тощо.
Також у збірці включено вибрані вірші автора і його публікації у засобах масової інформації. Книгу доповнюють біографічні матеріали.
Упорядник збірки В.В. Голобородько поетичний доробок автора опрацював за рукописами і прижиттєвими виданнями. При підготовці книги упорядник вирішив піти шляхом репринтного перевидання, тому стилістика і зміст повністю відтворенні у зібранні.
Творча спадщина А.І. Кохана є історичною цінністю для тих, хто бажає поглиблено вивчати історію міста Олександрія.

Кандидат медичних наук, лауреат краєзнавчої премії імені В.Ястребова, Почесний громадянин міста Олександрії, член Національної спілки журналістів України Анатолій Ілліч Кохан (1937-2012) зробив неоціненний вклад у розвиток медицини, краєзнавства, журналістики Олександрії, Кіровоградщини, України.


Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, звертайтеся:
Тетяна Гончарова, начальник відділу археографії та використання документів Державного архіву Кіровоградської області
Телефон: 37 31 65
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...