До Кіровограда приїде ідеолог ВО "Свобода"(ФОТО)

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1429

14 червня о 13:00 у Кіровограді відбудеться Ідеологічно-націоналістичний вишкіл.

Захід відбудеться за адресою: м. Кіровоград, вул. Шевченка, 9 (бібліотека Гайдара). Златопільська обласна організація ВО «Свобода» запрошує всіх бажаючих долучитися до вишколу, який неодмінно стане у нагоді кожному, хто є українцем не за визначенням, а за покликом серця.

Вишкіл відбудеться за участю Олександра Сича.

«Недостатньо просто любити свою державу, треба бути готовим покласти своє життя на вівтар боротьби за неї. В цьому принципова різниця між тим, хто є просто патріотом, і тим, хто є українським націоналістом. Лише чин, тобто безпосередня дія, можуть призвести до формування української держави. І неправильно вважати, що ідеологія українського націоналізму вичерпала себе після здобуття Україною незалежності. Український націоналізм актуальний щонайменше до побудови української держави в Україні, тобто до того часу, поки Україна не стане державою, де добре українцям. А якщо в Україні буде добре корінній нації, то поряд буде добре жити і представникам інших народів». (Олександр Сич)

Олександр Максимович Сич (нар. 16 липня 1964, село Дерть, Рокитнівський район, Рівненська область) — український політик правого спрямування.

Голова Івано-Франківської обласної ради від Всеукраїнського об'єднання «Свобода» (до жовтня 2012). Узгоджений кандидат від низки опозиційних сил (ВО «Свобода», ВО «Батьківщина», Фронт Змін, Громадянська позиція та ін.) по округу № 83 (м. Івано-Франківськ) на Виборах до Верховної Ради України 2012.

Кандидат історичних наук, доцент кафедри державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Заступник голови Всеукраїнського об'єднання «Свобода» з питань ідеології, входить до Політвиконкому.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода»

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...