Заходи кіровоградської дитячої бібліотеки з 8 по 14 червня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 6789

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара з 8 по 14 червня 2015 року:

8 та 11 червня о 10:30 у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам відбудеться конкурсно-розважальна програма «Юні ерудити».

9 червня о 12 годині у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам відбудеться літературний турнір «Впізнай героя».

9 червня о 10 годині завітайте до відділу дитячого та сімейного читання на віртуальний урок «Правила безпечної поведінки на дорогах» з циклу заходів клубу «Безпека для малюків».

10 червня о 12 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Особливості спілкування в соціальних мережах».

10 червня об 11 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться перегляд електронної презентації «Малечі про цікаві речі».

14 о 12 годині працівники відділу дитячого та сімейного читання запрошують Вас взяти участь у ерудит-конкурсі «Чарівний світ казок» та презентації буктрейлерів з циклу «Країна книжкових фантазій», у рамках майданчика вихідного дня «Літній промінчик на книжкових полицях».

В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.

Щонеділі у відділі дитячого та сімейного читання з 12 до 15 години для Вас працює сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою».

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...