Книгу-біографію про журналіста й лікаря Анатолія Кохана презентують і в Кіровограді

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 621

10 червня 2015 року об 11.00 год. у конференц-залі Державного архіву Кіровоградської області відбудеться презентація книги «Анатолій Кохан. Лікар, краєзнавець, журналіст. Книги, поезія, статті, біографічні матеріали» (упорядник В.В. Голобородько). Захід буде проведено у рамках відзначення 90-річчя від дня заснування Державного архіву Кіровоградської області та 30-річчя від дня заснування обласної організації Національної спілки краєзнавців України.

 

У меморіальному виданні відтворено вісім книг, включаючи путівник по місту Олександрія, книги «Театральна Олександрія», «Євреї Олександрії», «Штрихи до портрета Василя Сухомлинського», «Стара Олександрія в листівках і фотографіях» тощо.

Також у збірці включено вибрані вірші автора і його публікації у засобах масової інформації. Книгу доповнюють біографічні матеріали.

Упорядник збірки В.В. Голобородько поетичний доробок автора опрацював за рукописами і прижиттєвими виданнями. При підготовці книги упорядник вирішив піти шляхом репринтного перевидання, тому стилістика і зміст повністю відтворенні у зібранні.

Творча спадщина А.І. Кохана є історичною цінністю для тих, хто бажає поглиблено вивчати історію міста Олександрія.

Кандидат медичних наук, лауреат краєзнавчої премії імені В.Ястребова, Почесний громадянин міста Олександрії, член Національної спілки журналістів України Анатолій Ілліч Кохан (1937-2012) зробив неоціненний вклад у розвиток медицини, краєзнавства, журналістики Олександрії, Кіровоградщини, України.

Нагадаємо, видання вже презентували в Олександрії.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...