Анонси

Кіровоградська бібліотека запрошує цього тижня до казкових пригод

. 1401

Анонс масових заходів Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара з 15 по 21червня 2015 року.

15 червня об 11 годині бібліотечний клуб любителів мистецтва оригамі «Робимо світ об’ємним» запрошує всіх бажаючих завітати до відділу дитячого та сімейного читання на креатив-майстерку «Чарівна фіалка».
16 червня об 11 годині працівники відділу естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів запрошують усіх бажаючих на літній кінозал «МУЛЬТИ - ПУЛЬТИ».
17 червня о 10 годині 30 хвилин у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться інтерактивне голосне читання казки «Джек і бобове зернятко» з циклу заходів міні-проекту для дошкільнят «В гостях у казки».
17 червня о 12 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Правила Інтернет-безпеки і Інтернет-етики для дітей».
21 червня о 12 годині працівники відділу дитячого та сімейного читання запрошують взяти участь у ерудит-конкурсі «Чарівний світ казок» та презентації буктрейлерів з циклу «Країна книжкових фантазій», у рамках майданчика вихідного дня «Літній промінчик на книжкових полицях».
В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.
Щонеділі у відділі дитячого та сімейного читання з 12 до 15 години для Вас працює сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою».

Поширюйте

Коментуйте


Реклама