Анонси

"Ярмарок здоров'я" відбудеться у Кіровограді

. 2141

27 червня з 14.00 до 19.00 обласний благодійний фонд «Повернення до життя» проводить «Ярмарок Здоров’я», присвячений Міжнародному дню боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу.
Мета даної акції – це залучити молодь до здорового способу життя, показати альтернативні методи проведення вільного часу, ознайомити з роботами місцевих майстрів, а також провести інформаційно-профілактичну роботу, щодо соціально – небезпечної хвороби такої, як наркоманія та шляхів зменшення ризикованої поведінки.
В рамках ярмарку всі бажаючі можуть пройти безкоштовне експрес-тестування на ВІЛ/гепатит С та отримати консультації спеціалістів ОБФ «Повернення до життя».
Також в програмі: виступи талановитих кіровоградських поетів і музикантів, конкурси, подарунки та багато смачненького. Настрій створять спеціальні гості: гурт «Йдемо на Захід» та гурт «Само Собой».
Всі кошти зібрані під час ярмарку передаються Кіровоградському обласному відділенню Всеукраїнської благодійної організації "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" на розвиваючі заняття в центрі денного перебування дітей клієнтів.

Захід відбудеться в рамках проекту «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини» за підтримки МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід», Кіровоградського обласного краєзнавчого музею та Управління молоді і спорту КОДА

Поширюйте

Коментуйте


Реклама