Анонси

У Кіровограді організують табір для дітей з особливими потребами

. 2272

Вперше в Кіровограді на території Свято-Успенського храму буде проводитись табір для дітей з особливими потребами та їх батьків « Джерельце Надії».

Про це у Фейсбуці повідомляє громадська активістка Людмила Шукрута.

Дитинство - найпрекрасніший час в нашому житті, але, на жаль, далеко не у всіх воно безхмарне. Іноді важка хвороба або нещасний випадок наносять по ньому удару. Проте, діти залишаються дітьми. Батьки, як можуть, намагаються забезпечити своїй дитині такі умови, щоб її дитинство було яскравим, наповненим прекрасними спогадами та любов'ю. Тільки, іноді, це дуже важко дається, тому що в сучасних умовах дітям з особливими потребами досить складно відчувати себе частиною цього світу, так як багато дитячих місць не адаптовані до їх потреб.

Ми сподіваємося, що ця ситуація з часом зміниться, і намагаємося допомогти цьому своїми силами. Наш проект «Джерельце надії» спрямований на створення табору для дітей з особливими потребами та їх батьків , де кожна особлива дитина зможе провести веселий, яскравий і корисний відпочинок. Спілкування з однолітками, творчі заходи, ігри, екскурсії, подорожі, знайомство з новими людьми.

З кожним роком все більше людей приєднується до різних благодійних проектів. Це демонструє, що нарешті суспільство стає свідомим і звертає увагу саме на те, що дійсно важливо. Як би банально це не звучало, але діти -дійсно наше майбутнє. Всі діти. Без винятків. Допомагаючи їм зараз, ми наповнимо їх життя світлом, а значить, зробимо і наше майбутнє краще.

Тому звертаємось до усіх хто може чимось допомогти нашому проекту. Що нам потрібно? Спортивний інвентар: м’ячі, кеглі, дартс та ін.; Настільні ігри; Канцтовари: кольоровий папір, папір для орігамі, фарби, кольорові олівці, розмальовки, фломастери та ін.

Будемо раді будь-якій Вашій підтримці!!!

Контакти: 0994910512 - священик Іван Шемедюк. Свято-Успенський духовно-просвітницький центр м. Кіровоград
0669731234 - Шукрута Людмила
Кіровоградська обласна громадська організація матерів дітей-інвалідів та інвалідів "Серце матері".

Поширюйте

Коментуйте


Реклама