Анонс Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. М. Бойченка з 22 по 28 червня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 946

З 22 по 28 червня Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка запрошує на заходи:

З 22 червня у відділі популяризації книги відкриється книжкова виставка до Дня Конституції України «Звичаї – це люди. Закони – розум України». Чільне місце на виставці займають основні документи української держави — "Декларація про державний суверенітет України", "Акт проголошення незалежності України" та «Конституція України». Також користувачі бібліотеки мають змогу переглянути періодичні видання, які висвітлюють запропоновані зміни до Конституції України.

З 24 червня відділ абонементу запрошує переглянути книжкову виставку «Знайомтесь ‒ література Європи: Нідерланди». Література Нідерландів – це художня література, написана нідерландською мовою, яка створювалася і створюється не тільки в Нідерландах, а й у Бельгії, французькій частині Фландрії, Сурінамі та навіть в Південній Африці. На виставці книги відомих у всьому світі письменників Еразма Роттердамського, Яна Ван Аккена, Тіма Краббе, Мультатулі та інших. Книги будуть представлені як українською та російською мовами та мовою оригіналу.

25 червня 2015 року з 11.00 до 15.00 запрошуємо кіровоградців на вуличну акцію «Молодіжний ВООМ». В рамках акції відбудуться цікаві розваги та заходи: презентації молодіжних громадських організацій, виступи творчої молоді міста, майстер-класи, програми безпеки, книжкові виставки, вікторини та конкурсні програми. Також усі бажаючі зможуть долучитися до Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна» та здати безкоштовні, анонімні експрес-тести на виявлення ВІЛ/СНІД та різні форми гепатиту. Вхід вільний.
Партнери акції: Управління молоді та спорту Кіровоградської ОДА;
Управління ДСНС України в Кіровоградській області; Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»; КЗ «Обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом»
Молодіжний відділ Кіровоградської Єпархії Української Православної церкви; Магазин «Kancler.Com».

Час та дата проведення заходів може змінюватись. За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка
тел. 0954712767 Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектору соціокультурної діяльності;
0669457664 Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності.
Адреса: вул. Декабристів 6\15. Сайт: http://www.lib.kr.ua
Працюємо щодня з 9.00 до 18.00, вихідний — субота.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...