Заходи кіровоградської дитячої бібліотеки з 22 по 28 червня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1009

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара з 22 по 28червня 2015 року:

21 червня о 12 годині працівники відділу дитячого та сімейного читання запрошують взяти участь у ерудит-конкурсі «Чарівний світ казок» та презентації буктрейлерів з циклу «Країна книжкових фантазій», у рамках майданчика вихідного дня «Літній промінчик на книжкових полицях».

22 червня об 11 годині у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться перегляд буктрейлера з циклу «Країна книжкових фантазій» до 155-річчя від дня народження англійського письменника-казкаря Баррі Джеймса Метью.

23 червня о 10 годині 30 хвилин міні-школа «Вулик» запрошує всіх своїх маленьких учнів відвідати чергове засідання. Під час заняття ви зможете взяти участь у віртуальному уроці «Вивчаємо форми» та креатив-майстерці «Квілінг. Літня композиція».

24 червня об 11 годині бібліотечний клуб любителів мистецтва оригамі «Робимо світ об’ємним» запрошує всіх бажаючих завітати до відділу дитячого та сімейного читання на креатив-майстерку «Чарівна фіалка».

24 червня о 10:30 завітайте до відділу підліткового читання та інформаційно- консультативних послуг користувачам на розважальну програму «ВусоЛапоХвіст», де кожен користувач зможе взяти участь в різноманітних конкурсах та вікторинах, присвячених домашнім улюбленцям.

З 24 червня у відділі підліткового читання та інформаційно- консультативних послуг користувачам діятиме книжкова виставка «Оберіг нашої державності», приурочена до Дня Конституції України. На виставці буде представлена література, яка сприятиме вихованню в підростаючого покоління почуття патріотизму та національної гідності.

26 червня о 12 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Як захистити себе в соціальних мережах»».

26 червня об 11 годині запрошуємо усіх співочих талантів до відділу естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів на «Чарівний голос Кіровограда» (караоке) .

В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.

Щонеділі у відділі дитячого та сімейного читання з 12 до 15 години для Вас працює сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою».

Сподобалася стаття?
загрузка...